Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 25. napján vagyok,...

Ciklus 25. napján vagyok, dpo.12 napon vagyok, negatív lett a tesztem 20as tesztel, akkor már nincs remény? 30napos a ciklusom. Kinek volt negatív tesztje, és mikor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 10:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szia! Még eddig semmi, nem teszteltem azóta. Pénteken fogok, ha addig nem jön meg.CSütörtökön lenne esedékes, vag
2012. jan. 29. 11:05
 12/19 A kérdező kommentje:
vagyis kedden, vagy csütörtökön attól függ hogy most 30.napra vagy 32.napra jönne meg! Majd elválik
2012. jan. 29. 11:06
 13/19 anonim ***** válasza:
Értem, majd írd meg légyszi mi lett az eredmény.
2012. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jó, persze megírom:))
2012. jan. 30. 10:01
 15/19 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Együttlétől számítva tegnap volt a 15. nap, elvileg a peteérés
2012. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

a peteérés meg 14. napja volt(ez volt a Jónás napom, de néztem ovu teszttel is,szóval majdnem 100%). Ma reggel is még negatív lett a tesztem (Lily 2 db-os csomagból). Nem tudom hogy érdemes-e még reménykednem... Eléggé el vagyok kenődve..

Kedves kérdező, szorítok neked!!

2012. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma délben teszteltem Maria Romed-de negát, viszont azóta van rajta egy csík szabad szemmel látható igaz halvány, de délután kezdett megjönni nagyon kevés van. Nem értem!!!:S
2012. febr. 2. 18:33
 18/19 anonim ***** válasza:
15-16-os válaszoló vagyok.. Közben nekem is febr. 1.-én megjött... Illetve nem tuom.. Vagyis olyasmi, csak kevesebb, aztán 2.-án délután meg már semmi. Ma reggel megint néhány vércsepp... Nem értem mi ez. (Anyukám szerint mikor velem terhes lett, még egyszer megjött neki, és negatív lett a békás tsztje is először.) Errefel ma reggel csináltam még egy 25-ös Rossmanos tesztet, hogy hátha, de persze az is negatív. :((( Csak az a fura, hogy a derekam és a hátam még mindig fájdogál, pedig sosem szokott.. Lehet h. el kéne menni kivizsgáltatni magam :S Vagy pár nap múlva teszteljek még egyet? A te teszted milyen érzékenységű volt?
2012. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
amit tegnap előtt használtam a Maria romed 25ös volt! De rendesen megjött! kívánom neked baba legyen!
2012. febr. 4. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!