Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a prolaktin...

Hogy is van ez a prolaktin szintel? Ha a ciklus 4-ik napjan tudok menni a laborba, az nem lessz baj?

Figyelt kérdés
ma jott meg a menszim,es ha hetfon megyek a laborba,akkor mar a ciklus 4-ik napjan leszek.nem lessy baj belole? a ferjem sperma vizsgalatra megyen ugyszinten hetfon,de mi szerdan egyutt voltunk 2-szer is egymas utan, hetfon pontosan 5 nap lessz akkor ugy ahogy a laborban mondtak hogy legyen 5 nap megtartoztatas,DE nem lessz baj hogy mi szerdan 2-szer is voltunk egyut? amugy az utolso prolaktin szintem 21.90 volt a doki Bromcripirint irt fel,hogy az majd szepen le viszi
2012. jan. 27. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Doki nem mondta hogy hanyadik napon szeretné a vrt levetetni?Nekem anno megszabta hogy az első napon, a második vgizsgálatnál meg azt hiszem az 5.Tehát elvileg meg mondja mert hogy máshogy alakul a ciklusod alatt a proli szinted.Anno nekem is Bromcripirint kellett szednem és rendbe is tett szépen!Októberben született meg a kisfiam, most 3,5 hónapos.

Sok sikert nektek!

ui:Önmegtartóztatni azért jó lett volna, azért mert így más lesz a p

párod spermaszáma,minősége!

2012. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a 3-dik napon kell megcsinaljam a vervetelt,de nekem holnap a 4-ik napja lessz!! a ferjemnek pedig holnap lessz az 5-ik nap megtertozkodasi napja,de Szerdan 2-szer is egyut voltunk azert kerdem hogy vajon nem lessz alacsony a spermium szama ha szerdan 2szer is egyut voltunk?
2012. jan. 29. 13:19
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A prolaktin úgy tudom, nem ciklusfüggő, bármikor megcsináltathatod. De nem kell annyira pontosnak lenni egy vizsgálatnál sem, hogy csak a 3-ik napon lehetne, egy-két nap eltérés nem számít. Abból sem lehet baj, hogy kétszer voltatok együtt, 5 napjuk volt a spermáknak, hogy újragyártsák magukat. :-) Nekünk egyébként csak három napot mondott a doki anno.

2012. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

A labort célszerű a 2. 3.napon elvégezni,de ha Te csak a 4.-en tudsz menni nem lesz belőle semmi baj.

Spermavizsgálatra pedig 3-5nap önmegtartóztatás szükséges.Ugyhogy nyugodtan mehettek holnap mind a ketten az sztk-ba!:)

2012. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!