Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! One stoppal teszteltem...

Lányok! One stoppal teszteltem és ha terhes akkor 2 függöeleges vonalnak kell megjelennie, de nekem egy függőleges és ami a terhességet jelzi az vizszintes lett de jól látható még 10 perc után is. Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerem a tesztet, nekem függőlgesen lett pozitív! Na de jártam már én is úgy, hogy egy másik tesztnél egy görbe vonal jelent meg ami hamisan mutatott pozitívat anno. Szerintem vegyél gyorsan egy másik márkájú tesztet és írd meg, hogy mi lett az eredmény, mert totál felspanoltál :-).
2009. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:)

Elhiheted én is fel vagyok spanolva.Tök erősen látszódott a csakhogy vízszintesen.És aztán újból felhasználtam,ártani már nem árthatok és a második pisi alkalmával eltünt az a második vonal és az első is gyengült.Tudom hülyeség volt,de kiváncsi voltam.

2009. máj. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!