Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! One stoppal teszteltem...

Lányok! One stoppal teszteltem és ha terhes akkor 2 függöeleges vonalnak kell megjelennie, de nekem egy függőleges és ami a terhességet jelzi az vizszintes lett de jól látható még 10 perc után is. Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szia.annak idején én is ilyen tesztet használtam,de nekem függöleges lett mind a kettő.szerintem nem jó a teszt,vegyél másikat.
2009. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a tesztet, de hallottam már olyat, hogy a papírcsíkot fordítva rakták bele a tesztbe. Talán ez történt, és akkor az eredmény pozitív, de azért tényleg vegyél egy másikat is, hogy biztos lehess a dologban. Sok sikert!
2009. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van olyan teszt, ami a negativot , vizszintes jellel jelöli. Már vettem én is olyat. És az negativ volt. Fordítva nem tehették bele a papirt, mert sztem akkor a kontroll is fordítva lenne. Bár az is lehetetlen.
2009. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Elolvastad a használati utasítást, mert az leírja,hogyan kell értékelni. Valószínű akkor lenne pozitiv, ha egy plusz jel lenne. Mondom én is használtam már ilyen tesztet és meg is lepődtem, hogy igy mutatja ki
2009. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam,többször is,hogy biztos jól csináljam meg.És mondom,függöleges lett az egyik ami a terhességet jelzi az pedig vízszintes és jól látható volt a csík és mikor 1 óra múlva kidobtam akkor is!
2009. máj. 30. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
De a teszt papírján mit ír, hogy milyen jel mit jelent? Azt is ráírják a tesztekre. Gondolom, hogy jól csináltad meg, csak lehet a kiértékelést nem olvastad el.
2009. máj. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de elolvastam!!!

Ha 2 függöleges vonal akkkr terhes.De nekem a kontroll az függöleges és a tesztablak pedig vizszintes.

2009. máj. 31. 11:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2009. máj. 31. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudok tanácsot adni :) Max azt, hogy probáld meg egy másfajta teszttel. :)
2009. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!