Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden PCO-snak kell a diéta...

Minden PCO-snak kell a diéta és a mozgás, ahhoz, hogy a mensije rendeződjön? Nem elég a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ir-t a mozgás javítja legjobban azzal, hogy javítja a sejtek inzulinérzékenységét. Nagyon fontos.
2012. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját taopasztalat, hátha segít: diétáztam, sportoltam és szedtem a gyógyszert, mégsem jött össze a baba. Besokalltam és nem tartottam be a diétát és nem mozogtam annyit, de a gyógyszert szedtem. NEm sikerült, már több mint 2éve. 4 sikertelen inszemináció után kiborultam, senki nem tudta megmondani, miért nem sikerültek, semmi értékem nem adott erre okot. Aztán szigorú diétába kezdtem és sportoltam. Az utolsó inszem utáni hónapban spontán sikerült, mert ekkor már tartottam a diétát és sportot. Természetesen nem is számítottunk rá.
2012. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Elnéztem a kérdésed, bocsi.

A mensim rendezödött azonnal, hogy szedni kezdtem a merckformint, kb 28-30 naposak lettek, de nem volt peteérésem.

2012. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem rendeződött még a mensim lassan egy év alatt sem.
2012. jan. 31. 14:32
 5/5 Manka68 ***** válasza:
Nekem három havonta ellenőrzik az értékeimet. Te voltál azóta? Javultál? Nekem a merckformin nem használt, másik gyógyszert írtak fel. Ha nincs változás neked egy éve, akkor talán neked is másik gyógyszer kéne. Persze ez csak akkor él, ha a diéta és mozgás mellett nem javul a helyzet. Ha ezeket nem tartod be, akkor nem is fogsz javulni. A gyógyszer önmagában nem elég.
2012. febr. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!