Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90napos diétát betartva...

90napos diétát betartva mennyit lehet fogyni 90nap alatt +gyógyszer (metabol) és persze mozgás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 21:14
 1/7 anonim válasza:

Hát nem tudok a teljes kérdésre válaszolni de a 90 napos diéta elég látványos.....legalábbis a nagytöbbségnél!(van aki nem fogy vele csak méregteleníteni jó)

Na szóval barátnőm csinálta kicsit több mint 90 napig és annyit mozgott amennyit a munkahelye megkívánt,bár kilóban nem tudom meghatározni de nagyon látványos volt a fogyás!ha tippelnem kéne akkor 10kg-t mondanék!Azt mondta kegyetlen az eleje de ki lehet bírni!a bökkenö hogy utána ha nem figyelsz hip hop vissza tudod kapkodni a kilókat!remélem segítettem!:)

2011. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eléggé abszurd terv,hogy egy kimerítő edzés után,te csak 4 naponta töltenéd fel az izmaidat fehérjével,helyette szénhidrátot ennél.

Ha még edzel is a 90napos mellett,akkor az izom-forma-vesztés látványos lesz.

Tehát a terved hibás és nélkülözi a logikát.

A metabol szintén azt mutatja,hogy tévúton jársz.

Az anyagcserét a 3 óránkénti kisebb étkezésekkel tudod gyorsítani elsősorban,nem kamu termékekkel.

Ha zsírt szeretnél leadni,akkor ezekre a kifejezésekre guglizz rá-kalóriadeficit fogalma,szálkásító diéta.

2011. okt. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hízni is, ezt érdemes megjegyezni, ezért 3 hónap alatt (bár ezt nehéz megmondani), és -8-tól -10kg és 20 kg közé tenném a fogyás mennyiségét. a negatív értékű fogyást gondolom fölösleges leírnom, hogy a hízást jelenti. de (sajnos) 20 kg tömeget is lehet veszíteni ennyi idő alatt, ez rossz, kiegyensúlyozatlan és hiányos táplálkozás mellett (amiről szó van) nem kis részben izom, mellette víz, glikogén. zsír szintén jöhet fel az emberre közben, és miután zsír is fogyna, már lehet hogy sokkal nagyobb izomtömeg vesztés történt.
2011. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2009. 02. 04-én kezdtük párommal, így könnyebb volt. Én 114-ről indultam, az étel mellett kézisúlyzózás, torna, medicinroller. Minden reggel pisi után mérleg, az eredményt, a kaját, a mozgást minden nap dokumentáltam -- most is megvan.

2009. 05. 03-án reggel 8-kor 99,4 kg volt. Párom is jól fogyott, de pontos eredményéről nem tudok.

Sajnos, visszatértünk az előző életmódhoz, visszajött a súly, sőt ! Másfél éve 116 kiló vagyok.

Azóta nem fogyózunk; a libikóka károsabb, mint ennyi plusz.

2011. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Minnél nagyobb a testt tömeged és minnél pontosabban betartod annál többet fogsz elfogyni vele!!!! 100 kg fölött lévöknél akkár 20-25 kg is lehet kisebb tömegnél kevesebb és lasabban is indul meg a fogyás!!! de edzéshez én se nagyon ajánlom erött vesztesz és izombol is fogysz!!!
2011. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha valaki 100kg testtömegű és állandóan szénhidráttal tömi magát (a 90 napos keretében) akkor ne mondd már, hogy fogyni fog. a tömegnövelés alapjait írtam most le :D
2011. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne használj inkább gyógyszert. És sokat tornázz.
2011. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!