Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak leghamarabb...

Mikor csináljak leghamarabb tesztet?

Figyelt kérdés
Január 20-án volt az aktus, most a napokban kellene hogy megjöjjön...Érdemes már tesztet csinálni ilyenkor vagy még korai?
2012. jan. 30. 22:01
 1/7 anonim válasza:
kb. 2 hét
2012. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Én előtte 2 nappal csináltam anno, és nagyon halványan pozitív lett, de el sem akartam hinni... gondoltam biztos valamit elrontottam, így másnap is megcsináltam, ugyanazzal az eredménnyel (ekkor már egy nappal voltam mensi előtt), utána vártam két napot, és a mensi várható napja után egy nappal teszteltem, ismét hasonló eredménnyel, csak egy picit erősebb volt már a csík.


Így én azt mondom előtte pár nappal is tesztelhetsz, mindenki szervezete más, lehet a Tied is kijelzi már ekkor, de nem mindenkinél van ez így... nem véletlen, hogy a tesztek a mensi elmaradásának 2-3. napjától javasolják csak a teszt elvégzését!

2012. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerria ***** válasza:
utolsó sorban elgépeltem a napot, 4-5. naptól javasolják, sorry!
2012. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az elmaradt után 3nappal csináltam,erős pozitív volt.Szerintem mindenképpen várd meg hogy megjön e.
2012. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak barnáztam tegnap de nem jön meg rendesen.
2012. jan. 31. 03:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van menstruációra utaló jel, akkor inkább várd meg, hogy mi lesz belőle. Megjön-e ma vagy holnap? Ha nem, akkor tesztelnék
2012. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött ma reggel...
2012. jan. 31. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!