Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megint 1 héttel előbb...

Már megint 1 héttel előbb jött meg! Ezen tud segíteni valami? 23. napra 14. napon nem volt még megrepedt tüszö uh szerint. Túl stresszelem?

Figyelt kérdés
Mindíg rendszeres volt 26-28 naposak a ciklusaim.Nov.azt hittük jön a baba,mert késett.3 hét elteltével dokihoz mentem,aki lelombozott:nem terhes!!Norcolutot adott attól megjött,utána 2 hó closti(+8kg)de attól is mindig 3hétre jött meg. Most hormonálisan kivizsgáltattam magam,várom az eredményt,kedden lesz kész,már izgulok mi van...
2009. máj. 31. 06:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudok e segíteni, mert ezt a dolgot még most próbálom én is de aki előttem itta annak tutira bevált és remélem nekem is befog.Szóval:

Teakeveréket kell készíteni:


palástfű 10 egység

cickafarkfű 10 egység

citromfű 5 egység

ánizs vagy édeskömény 5 egység

orbáncfű 5 egység


Elkészítés:

Keverd össze a megadott mennyiséget egy üveg vagy műanyag tálban, majd egy teáskanálnyi teafüvet forrázz le 2,5 dl vízzel.Hagy állni 5-10 percig, majd szűrd le és melegen fogyaszd el.Napi fél liter ajánlott.Én reggel este iszom 1-1 pohárral.A menszi utolsó napján kell elkezdeni inni és 14 napig folytatni, majd szünet és ismét az előzőekben leírt módom.


Aki leírta neki is borzasztóan rendszertelen volt de ez teljesen rendbehozta.28-29 napos lett a menszije.Ha holnap emelkedni kezd a hőm és fenn is marad akkor elvileg ma van pé és a 14 napon járok tehát elvileg 14 nap múlva kell megjöjjön így hát remélem 28 nap körülire jön meg ami nálam még sosem volt.Volt 22 nap de még 46 is.Azt sajnálom hogy eddig sosem próbáltam pedig lehet már rég rendbe tette volna.


Mielőbbi babásodást kívánok neked!!!

Egy veled egy cipőben járó! :)

2009. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!