Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 hónapja szeretnénk babát....

15 hónapja szeretnénk babát. Ha meglátok egy kismamát, rosszul vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés
nagyon nehéz.Mi is szeretnénk már 15 honapja .És ha meglátok egy kismamát roszul vagyok.Annyira irigylem őket.Én is szeretnék már kismami lenni.15 honap az már nagyon hosszu idő.
2008. ápr. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez természetes érzés. Vigyázz azért arra, hogy ne hatalmasodjon el rajtad a görcsölés, mert annál nehezebben fogan meg a babád! Orvosnál már jártatok? Mit mondott?

Mi is 9 hónapja próbálkozunk, úgyhogy (talán) megértem, mit érzel. Fel a fejjel, és sok sikert!

2008. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, és én is így vagyok. Bár mi nem olyan régóta próbálkozunk, de nem egyszerű az én helyzetem sem. Fontos, hogy menj el orvoshoz és járj utána a lehetőségeknek! Én is ezt tettem és mostanra egy kis reménysugár is megcsillant. Drukkolok neked!
2008. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

én (mi) 3 éve szeretnénk babát de azért rosszul nem voltam ha megláttam egy terhes nöt nem kell tulzásba vinni mert soha nem fog sikerüülni én már csak tudom.és képzeld most vagyok 3 hónapos kismama

2008. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is már 2 és fél éve szeretnénk , de nem jön össze(mondjuk nekem a férjemnél találtak bajt, de most éppen kezelik rá).Én is irigy vagyok arra aki terhes és szerintem ez normális.Én sokat sírok emiatt!
2008. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!