Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideje próbálkoztok a...

Mennyi ideje próbálkoztok a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés

- Hányadik baba lenne?

- Voltatok orvosnál kivizsgáltatni magatokat?


2012. febr. 3. 07:43
 1/7 A kérdező kommentje:

Nekünk ez a 6. hónapunk, ez ügyben még nem voltunk orvosnál, és második baba lenne.

6 napja késik, a tesztek negatívok, várok pár napot és újra tesztelek. Ha továbbra is negatív elmegyek az orvoshoz.

Nektek mennyi idő múlva lett pozitív a teszt (persze ha már van gyermeketek)?

2012. febr. 3. 07:45
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen módszerekkel segítitek a teherbeesés, gondolok itt gyógyszerekre például.

Én szedtem vitamint és folsavat, de itt írta valaki, hogy attól is késhet a menzesz, így abbahagytam, de akkor nem kellene megjönnie?

2012. febr. 3. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:

5. hónap


Utánad-kérdező vagyok :)

2012. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a 3. baba lenne, az első kettő a második ciklusban jött össze mindkétszer. Ez volt most az első hónapunk, de nem sikerült. Remélem a szerencsés kettes most is bejön. :)

Amit teszek: iszom a cickafark és palástfű teát a ciklusnak megfelelően és ma kezdem mellé a barátcserjét. Hőmérőzöm, lh tesztelek és figyelem a ciklust. Mindkettő így jött össze. Az első hónapban semmit sem csináltam csak lh teszteltem és hőmérőztem, de aztán bevetettem a homeopátiát. 2x bejött, remélem harmadszor is sikerül. :)


Nektek is sok sikert!

2012. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk az első baba és majdnem 2 év után jött össze. Elkezdtünk orvoshoz járni 1 év után, de nagyon lassan mentek a dolgok. Végül egy kedves ismerősöm tanácsát megfogadva megoldódott a problémánk. Nem tudom, hogy ez segített e, de én hiszek abban, hogy igen.

Megosztom veled is, hátha bejön. Együttlét után felküdj a hasadra és maradj úgy amennyi ideig csak tudsz, én volt, hogy úgy aludtam egész éjszaka. Illetve mi 2 naponta voltunk együtt, mert a férjemnek kevés volt a sperma, így kellett idő, hogy temelődjö elég, és hogy elég erősek legyenek. Az ismerősöméknél is így jött össze és 2 hónap ilyen típusú próbálkozás után nekünk is összejött.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv: 16 hkm.

2012. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6. ciklus, és első baba lenne, de mindenképp elmegyek a dokihoz mert azt hiszem tudom mi lehet a probléma, nagyon rövid a luteális fázisom.... most próbálom gyógyteákkal kezelni a dolgot, ha nem sikerül változtatni a ciklusomon akkor irány a doki bácsi..
2012. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ildi 19 válasza:
Szia mi 2 évig próbálkoztunk és mivel menstruációm az évente úgy 3 szor volt már majdnem feladtuk mivel nem volt peteérésem, aztán nem tudom minek köszönhető de hál istenek sikerült teherbe esni és az orvos se értette hogy mitől is van ez . Most vagyok 5 hónapos terhes és a kis picurkámmal minden rendben aki egy gyönyörű kisfiú :) Sok sikert neked
2012. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!