Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31-e óta hasszúrás, ami nem...

31-e óta hasszúrás, ami nem gyengül (nem is erősödik)! Ez nem terhességtől van, ugye?

Figyelt kérdés
11-17-ig volt mensim,21,22,25-én voltunk együtt párommal,26-29-ig volt ovu fájdalom! Ennek a függvényében szerintem nincs baba a dologban,mert a beágyazódáshoz még korai,viszont akkor mitől lehet?
2012. febr. 3. 12:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy volt egy spontán peteérésem,amit nem éreztem? mert ha azt vesszük 21,22,25-én voltunk együtt! Ezek a szúrások 31-én kezdődtek! Az 10 nap,és elvileg 7-10 nap a beeágyazódás! De nincs az a bizonyos terhes vagyok érzésem,amit állítólag a nők ilyenkor éreznek! Nekem semmi ilyen!
2012. febr. 3. 12:11
 2/24 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem meg mikor terhes lettem.Ha nem védekeztetek akkor miért ne lehetne baba?
2012. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem túl objektív tünet a "terhes vagyok" érzés. :)


Ennyire talán ne számolgasd a napokat, és 11-ei menstruációval a teszt is korai lenne, nem is kicsit. Legtöbbször az ember nem érzi a beágyazódást egyébként. Én azt javaslom (bár nem tudom mióta próbálkoztok, egy régebbi kérdésedből úgy rémlik, hogy nagyon nem régóta), hogy jó egy évig élvezzétek az összebújásokat, ne számolgasd, ne figyeld magad. A kiindulás az, hogy egészségesek vagytok, és ha nem védekeztek, terhes leszel. Így be fogsz dilizni, de komolyan. Fogsz majd eleget aggódni még, az első 12 hétben, hogy minden rendben van-e, aztán a genetikai uh-kon, aztán azon, hogy mikor moccan már meg, aztán azon, hogy miért mocorog ennyit, vagy hogy miért nem, hogy jó-e a méhszájérték, hogy miért keményedsz, hogy miért nem keményedsz etc... Szerintem nem érdemes ennyi "megfigyelést" végezni.


Ha nem jön meg tesztelj, ha pozitív, örülj, ha negatív, akkor jön a következő hónap.

2012. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én nem írtam,hogy tesztelni akarok,eszem ágában sincs! Az előző ciklusom is 36 nap volt,tehát nem is gondoltam a tesztre! És pont úgy voltam,hogy nem lehet beágyazódás,mert ovu előtt 25-én voltunk együtt,és az még nem jelentkezhet! Csak most jutott eszembe a spontán p.é.,amikor egy kedves hölgyel beszélgettem erről a témáról!
2012. febr. 3. 13:31
 5/24 anonim ***** válasza:
A tesztet csak azért írtam, mert objektíve nyilván csak "ő" képes eldönteni, hogy terhességtől vannak-e ezek a tünetek. És pont erre gondoltam, hogy nem érdemes ilyen spontán peteérés hasonló dolgokon agyalni. Nagyon nem rosszindulatból írom, csak egy tanács, mert el tud hatalmasodni az emberen ez a babaproject dolog.
2012. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
(Plusz én azt is gondolom, hogy nagyon jó, ha az ember mindennek utána jár, de ezeknek a teljesen diffúz terhességi jeleknek a figyelése igen csak becsapós - pszichológusként néha megdöbbenve látom, hogy milyen effektív tüneteket tud okozni ez-az. És a saját példámból kiindulva is azt javaslom, hogy lazíts, és ne figyeld magad!)
2012. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
NEM FIGYELEM MAGAM! 31-én kezdett szúrni,konkrétan 3 nap után 2-án fordult meg a fejemben a beágyazódás,addig azt hittem fel vagyok fázva (bár nem kell állandóan pisilni,és megfázva sem vagyok)! Nem keresek tüneteket magamon,és nem figyelgetem a testem változásait,csak felraktam egy rohadt kérdést,amire választ szerettem volna kapni,nem leoktatást! :( Nem haragszom,csak az esik rosszul,hogy ha valaki sokat kérdez,rögtön azt hiszik,hogy de nagyon a terhesség körül forog nála a világ,meg hogy rá van görcsölve! Engem nem érdekel,hogy most lesz baba,vagy nem,úgysem tudom befolyásolni a fogantatás idejét! Két hónapja megy a próbálkozás,semmi okom elkeseredni,tisztában vagyok vele,hogy nagyon nehezen fog össze jönni,mert p.m. betegségem van! És nem iszom teát,nem gyertyázok,nem hőmérőzök,nem számolok ovut,csak a szúrásból tudom mikor van,és egyeltalán nem teszek semmit a szexen kívül! Még jó pár hónap,hogy én rákattanjak arra,hogy miért nem jön össze!Fél év után lehet hogy rá is görcsölök a témára! De most még nem,csak szerettem volna tudni mi lehet ez! Lehet-e terhesség,vagy menjek orvoshoz,vagy ciszta csinálhat-e ilyet,vagy mi?
2012. febr. 3. 13:44
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát jó, akkor bocs. Igen, ciszta csinálhat ilyesmit, meg a front is, meg az is, hogy meg fog jönni, meg terhesség is, meg beágyazódás is, meg sárgatest is, meg kezdődő hólyaghurut, meg akármi, de valószínűleg nem jelent semmit, nem kell orvoshoz menni.
2012. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Megkérdezhetem a p.m.betegség,az pajzsmirigy? Nekem is van csak azért kérdezem.

Dokihoz szerintem még ne menj,ha nem jön meg a következő mensid akkor tesztelj.

2012. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Értem a problémád,(már ha ezt problémának lehet nevezni). Nagyon hasonló cipőben járok mint te. Nekem 13-tól volt meg 18,19 ig. 27-én meg 29-én voltunk együtt. Érdekes mód, nekem is vannak has szurkáim, főleg petefészek környékén, bár nekem szokott is lenni. Nem tudom amúgy mit jelent. Folyásom is van, nem sok de csurran-cseppen.

Szintén pajzsmirigy problémám van, de szedek rá gyógyszert, igaz még nincs rendesen beállítva,de majd belesz. Nekünk ez a 3. próbálkozós hónapunk. :)

Mi nagyon szeretnénk babát, és lehet, hogy jobban rá vagyok kattanva mint kéne, de ez van. Könnyű annak azt mondani, hogy ne foglalkozz a tünetekkel, akinek már van gyereke, vagy akinek könnyen összejött. Ez nem így megy, hogy ne görcsölj rá. Biztosan van benne igazság, de nem vagyunk egyformák. Én foglalkozom vele, a tüneteimmel és ennyi.

Azt viszont tényleg nem tudom, hogy ez mi lehet,és mitől...

2012. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!