Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha több terhességi...

Szerintetek ha több terhességi teszt is pozitív lett, akkor azt már vehetem 100%-nak, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Elég régóta próbálkozunk, ezért nem akarom még beleélni magamat. Csütörtökön megyek UH-ra, de már tűkön ülök.
2012. febr. 4. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
juhhhúúúú gratula!!! :)) akkor mostmár megnyugodtál remélem!!! :)
2012. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki velem izgult és aki hasonló cipőben van, mint én, annak én is boldog babavárást kívánok!
2012. febr. 10. 11:33
 13/18 anonim ***** válasza:
Milyen volt látni az uh-n??? Jó érzés volt, nem? Kb 3 hét van köztünk, én ma vagyok 11 hetes 1 napos, mikorra írt ki a doki??
2012. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt látni ahogy lüktet a kis szíve az UH-n. A doki még nem írt ki semmire, azt mondta keressem fel a védőnőt és ő fog koordinálni mindent. Tőle kapok kiskönyvet és ő küld a vizsgálatokra is. Hozzá meg a 12 hetes UH után kell mennem. De ahogy számoltam szeptember lesz. Utolsó hozzászóló, megírnád majd, hogy mi volt a 12 hetes UH-n?
2012. febr. 11. 20:09
 15/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindenhol másképp van, nekünk mondjuk magándokink van, és ő küld a vizsgálatokra. Amit most el kell intéznem, el kell mennem a védőnőhöz a kiskönyvért, mennem kell a terhesgondozóba vérvételre a 11-13. hét között a genetikai szűrésre, meg a háziorvoshoz is el kell menni. Meg megyünk 4D genetikai uhra, ami nem kötelező de ajánlják. Ez majd szerdán lesz, szóval megírom hogy mi volt. Engem szeptember 1.re írt ki, szóval akkor te plusz 3 hét :)) és voltál már rosszul, hogy érzed magad??
2012. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én hetek óta elég vacakul vagyok. Az első gyerkőcnél semmi ilyen nem volt. Igaz akkor még 10 évvel fiatalabb is voltam. Ma voltam én is a védőnőnél a kiskönyvért. Jövő héten megyek vérvételre. Márc.9-én lesz a 12 hetes UH-m. Nekem is magán a dokim, itt mégis így van, hogy a védőnő az, aki küldözget.
2012. febr. 15. 14:13
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja, és szeptember 17-re lettem kiírva.
2012. febr. 15. 14:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor volt tavaly az esküvőnk :) na nekem megvolt az uh, minden rendben szerencsére :) megnézték sima uh-n minden oké-e lemérték mi mekkora, már 5.5 cm és 54 gr :) nagyon ficánkolt, imádom :) aztán megnéztük 4D-n is, nagyon jó, akkora élmény, ajánlom nagyon!! ma voltam vérvételen. legközelebb a 16. héten az AFP vizsgálat lesz.
2012. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!