Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintenetek rossz az hogy...

Szerintenetek rossz az hogy IRIGY vagyok?

Figyelt kérdés
a baratnom most hivott fel,hogy szerdan szult! persze nagyon orulok neki,meg minden,de bennem van az is hogy nekem mikor lessz mar!! mostma nagyon idegesito,hogy mindenki azt kerdi,hogy hat nekuknk nem lessz mar babank? persze udvariasan mosolyogva mindig azt mondom,hogy majd lessz nekunk is,de a szivem olyankor meg tudna hasadni!!
2012. febr. 4. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális... Kívánom neked, hogy mielőbb legyen valaki (vagy ahogyan utaltak rá, valakik :))) a pocakodban! Addig is azt gondolom, hogy ha ez neked rossz érzés, próbáld amennyire lehetséges védeni magad ezektől a helyzetektől. Ereszd el a füled mellett a kérdéseket, gondolj arra, amikor azt kérdezik majd, hogy ó, de szép a pocid, mennyi van még a szülésig?! El kell jönnie ennek is, és kitartás addig, minden szépet kívánok Neked!!! :)
2012. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
1. -vagyok és 6 hónapja próbálkozunk! Úgy néz ki, hogy (igaz ezt még nem erősítette meg orvos, de szerintem megfogja) sárgatest elégtelenségem lehet! Kb. 7napos luteális fázisokkal küzdök! :( Remélem ennek tudatában hamar kikezelnek és mihamarabb sikerül a baba :)
2012. febr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én ugyanígy érzek. annak idején én is írtam ebben a témában. olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


teljesen átérzem a helyzeted!!

2012. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen normális amit érzel.

Tudod az emberek sokszor előbb beszélnek mint gondolkodnak. Én azon akadtam ki nagyon, mikor egy barátnőm azon sírt, hogy nem jön össze nekik a 3., miközben ő még szoptat. Hát a "szívem majd megszakad" érte. Mikor mind a kettő pár hónapon belül összejött... No comment.

Sokan azt gondolják szerintem, akiknek hamar sikerült a baba, hogy azt csak kigondolja az ember, és jön is.

Én elhatároztam, ha bárki bármit kérdez, akkor megmondom, hogy nekünk nem lesz, mert nem akarunk és kész. (Mi nem nagyon mondtuk senkinek hogy próbálkozunk, pont azért, hogy ne kérdezgessen senki semmit.)

2012. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is mindig irigykedtem mert körülöttem megszaporodtak a kismamák amikor elkezdtünk próbálkozni.Amikor nagyon untam a kérdéseket olyanoktól akikben megbíztam,nekik elárultam,hogy miért nincs még.Legalább ők békén hagytak.

Próbáltam együtt örülni a kismamákkal,de sokszor nem volt őszinte a mosolyom...

Amikor már feladtam akkor megtörtént a csoda,teherbe estem.

Ne aggódj normális amit érzel.Neked is sikerülni fog!

2012. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Ezt én is átéltem! Mindenki (testvérem, kolleganők, barátnők) már babázott körülöttem, vagy legalább is terhes volt mi meg csak áhitoztunk a babára és persze mindenki kérdezte, hogy nektek mikor lesz már? Minden este bőgtem:( Nálunk lombik lett a vége, de aztán nagy neheze a 3. beültetés sikerült, azóta van egy szépséges kislányunk aki most 1 éves.


És tudod mi történt? Amikor a kislányom 10 hónapos volt, SPONTÁN és teljesen váratlanul újra terhes lettem:) Most meg mindenki ránk irigy, hogy nálunk milyen hamar jön a kistesó, mások meg még csak tervezgetni merik vagy még nem jött össze nekik. Úgyhogy most meg mindenki engem iriegyel, fordult a kocka...


Ne görcsöljetek és ne foglalkozzatok másokkal, csak saját magatokkal és a tegyetek meg mindent, hogy mihamarabb szülővé válhassatok!


Sok sikert!

2012. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

de jó az utolsó hozzászólás!


mi 2010 ősze óta várjuk a csodát. azóta sírós esték, szomorkodás, görcsölés, ha ismerősökkel kell találkozni, mert tudom, hogy meg fogják kérdezni, mikor lesz már baba. nem merek olyan ruhákat felvenni, ami egyberuha vagy tunika, mert egyből jön a kérdés, terhes vagy? pedig előtte is szívesen hordtam ilyen ruhákat, akkor senki nem kérdezte. azóta nem hordok ilyet.


lehet, hogy rosszindulatú vagyok, de én azt kívánom az engem állandóan kérdezgető - a babájuk 2 hónap alatt megfoganó - ismerőseimnek, hogy legalább fél-1 év alatt sikerüljön nekik a 2.babájuk, hogy egy icipicit érezzék át a mi helyzetünket, hogy milyen rossz érzés, hogy rajtunk kívül mindenkinek sikerül teherbe esnie.

én tutira nem fogom a babára váró barátaim orra alá dörgölni MINDEN HÉTEN többször, hogy terhes vagyok, neked mikor lesz (ahogy ezt velem tették), mert én tudom, milyen szívszorongató érzés.

2012. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!