Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom az utolsó menszim...

Nem tudom az utolsó menszim dátumát, ma halvány csík volt a teszten. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit mondjak a dokinak? Hogyan fogja tudni kiszámolni, mennyi idős, vagy mikorra írnak ki? Kétségbe vagyok esve, de közben meg annyira reménykedem, pedig a csík nagyon halványka. Már meg kellett volna jönnie szerintem...de így nem tudom pontosan. Eddig mindig föl írtam, de most betegség is volt a családban, és kész K.O. volt, sajnos erre meg oda sem figyeltem...
2012. febr. 4. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt se tudot, hogy karácsony előtt, után? Szilveszterhez kötni esetleg?

Amúgy az uh-os méretek alapján írnak akkor egy kort, ne aggódj.

2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, ez annyira szörnyű, de nem tudom. Kisfiam is beteg lett, aztán az egész család, voltak vendégek is, közben én is lebetegedtem, de azért dolgoztam...kész káosz volt az ünnepek alatt és között is. Nem bírok visszaemlékezni.:( Kérdezni sem akarok esetleg családtagokat, tesómat, mert még a teherbeesésem sem biztos, de reménykedem.:) nem akarok szólni, amíg nem voltam orvosnál.
2012. febr. 4. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ultrahangon megnézi és megmondja!
2012. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha halványról erősre vált a csík, akkor számolj vissza 5 hetet, és diktáld be azt az időpontot, ha nem akarsz beégni :)

amúgy meg az UH napra pontosan megmondja később :)

2012. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:
Szerintem ha nem tudod a dátumot, inkább ne mondj semmit, nehogy aztán a rossz dátum miatt stresszeljenek, hogy nem akkora a baba, mint kéne. Bárkivel előfordulhat, hogy nem figyel annyira, nem ciki. Nyugodtan légy őszinte a dokidhoz, gondolom megbízol benne, elvégre a babád életét is rábízod. :-)
2012. febr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. febr. 5. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!