Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lenne? Barátnőmnek (20...

Terhes lenne? Barátnőmnek (20 éves) 9 napja késik a menstruációja. A késés utáni 4. napon csináltunk egy gravi hcg tesztet és negatív lett az eredmény.

Figyelt kérdés
Nincs semmi panasza vagy tünete, a mellei meg voltak duzzadva, de már az is elmúlt. Tartahatunk attól, hogy állapotos lett vagy megbízhatunk a tesztben. Szokott neki késni 1-2 napot renszeresen, de iylen sokat nem. Voltunk éjszakai fürdőben, de nincs jele annak hogy valamilyen fertőzést kapott volna, hirtelen sokat hízott a hónapban (3kg) és volt megfázva is. Terhes lenne? Csináltuk védekezés nélkül is de nem mentem el benne,több mint 3 hete szexeltünk utoljára.
2012. febr. 4. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csinálnék a helyetekben holnap egy tesztet!!!De akár fel is fázhatott ami miatt szintén késhet. Vagy szedett valamilyen gyógyszert a megfázásra?Pár gyógyszertől is késhet, Pl.: Antibiotikumoktól.

2012. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem csináljatok még egy tesztet, ha az is negatív, akkor irány a nőgyógyász!

Lehet állapotos, de ha a késés után 4. napon csináltatok tesztet lehet hogy korai volt, ha esetleg mégis állapotos szerintem most már biztosan kimutatná egy másik teszt!

Kívánom a legjobbakat!


11hkm

2012. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a biztos, ha csináltok mostanság még egy tesztet. Amúgy ez a hónap nekem is ilyen volt, mindig kb. pontosan jön meg, most meg késett egy csomót. De végül is megjött. Tényleg lehet sok mindentől a késés.
2012. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

a betegség, és a hirtelen hízás is okozhat késést, akár ki is tolhatja a menstruációs ciklust.

köztudott, hogy a zsír remek hormontároló üzem :)

csináljatok még 1 tesztet, és ha negatív, akkor menjen el nődokihoz.

ilyen fiatal korban gyakran előfordul veszélytelen ciszta is, arra kap gyógyszert, és meg is van oldva.

akár komoly baja is lehet, de ezzel feleslegesen nem rémisztgetlek, hülyeség. biztos megjön neki hamarosan.


ha pozi a teszt, akkor sok sikert a babához :) márha megtartjátok

2012. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát még mindig semmi,majd kedden fogunk újra tesztelni,kicsit érzékeny a melle de semmi több,de már lehet az is,hogy csak beképzeli magának mert ideges :/ Hasa nem fáj,semmi újdonság. Akinek késett az mennyi idő volt? Mi már 10 napnál járunk.

2012. febr. 5. 20:42
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, mikor én megtudtam, 7 hetes terhes voltam, és semmi extra tünetem nem volt.

A tünetek amúgy is kb 6. hét után erősödnek csak, addig egy kis hasszurka,vagy cicifeszülés, de az mensi előtt is van, szóval nem feltűnő.

Nálam konkrétan úgy volt, hogy úgy éreztem, hogy meg fog jönni, fájdogált, cicifájás, a szokásos, de nem jött, meguntam teszteltem, és pozi.

2012. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nah újra itt...

Ma már 13 napja késik,ma csináltunk újabb tesztet szintén negatív. Volt nőgyógyásznál, 1 hét múlva mehet UH-ra. Melle és hasa fáj mint amikor megjön neki. Ambuláns lapra annyi értelmes lett írva,hogy nagyobb,puhább,gömbölyded.

2012. febr. 7. 21:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

remélem az lesz amit akartok.Érdekes hogy ha valaki úgy megy h lehet babás nem nézik meg egyből.Engem kapásból uh t mikor mentek h késik és pozitiv a tesztem.És lám itt van a kislányom aki 7 hónapos már:)

Amúgy megtartjátok a babot ha netán babás a párod?

2012. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

Ha a tesz azt mutatja,hogy negatív,akkor az bizony NEGATÍV!

Semmi probléma.Nekem dec 14-én jött meg utoljára s nekem is azt mutatta a teszt.Tegnapelőtt voltam orvosnál valamit csinált s már meg is indult a havi.Vidzont ultrahangra elküldött,de oda csak jövőhétre kaptam időpntot.


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Megjött a barátnődnek?
2012. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!