Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet probléma?

Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy terhes vagyok(még nem csináltam tesztet,de késik pár napja-sose szokott-cicim feszül,semmi jele a mensinek).És hát az elmúlt időben(ez úgy novembertől január közepéig) nem fogtuk vissza magunkat ami a bulizást illeti(bálok,karácsony,szilveszter,utó szilveszter,disznóvágás stb.).Nem dohányzom,nem drogozok,de a pálinka,bor és a sör fogyott rendesen(na,nem egyszerre,hol ezt,hol azt ittunk).Ám nem keveset(és volt,hogy heti 2 "ereszd el a hajamat" is volt.Lehet ebből baja a babának?Vitaminokat szedek(Folsav,E vitamin).Köszi a válaszokat.
2012. febr. 6. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
miért nem csinálsz tesztet??innen nem tudjuk megmondani!!nem lehet,hogy valamitől csak egyszerűen csak késik??
2012. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,fogok majd.A kérdésem lényege most nem ez.
2012. febr. 6. 08:22
 3/20 anonim ***** válasza:
akkor most mit szeretnél megtudni??hogy lehet baja a babának ha terhes vagy??hát ha ez a kérdés szerintem nem lesz baj de az biztos ne csinálj többet ilyet ne igyál!!
2012. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem akartalak kioktatni de amúgy szeretnél babát???
2012. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen,szeretnénk.Nem vagyunk felelőtlen, taknyos kölykök-35 évesek múltunk-csak elszaladt velünk a szekér.Egész egyszerűen csak kíváncsi vagyok,hogy okozhatott-e ez gondot.De utána néztem,és azt írják-orvosok-hogy mivel az első pár hétben nincs kapcsolat az anya és a baba között(mivel nincs méhlepény)nem okozhatott gondot.Illete a minden vagy semmi elve érvényesül.
2012. febr. 6. 08:40
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vettem kioktatásnak,csak gondolom a kérdésből úgy jött le,hogy felelőtlen tinik vagyunk,akik azt se tudják merre van az előre.
2012. febr. 6. 08:41
 7/20 TKI Ibolya ***** válasza:
Nem lesz baja nyugi! Csináld meg a tesztet és örülj ha pozitív és szerettétek is volna!Gondolj bele hogy a megtermékenyítés is órákig tart mire levándorol a petesejt mire beágyazódik ez mind napok.Tehát mire elmarad a mensid még csak két hetes a baba és most fejeződött be a beágyazódás.De most aztán légy jó kislány!!!!:)
2012. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
KÖSZI a megnyugtató választ,aranyos vagy.Nem,egy kortyot sem iszom,jó kislány leszek.
2012. febr. 6. 08:46
 9/20 anonim ***** válasza:
tényleg úgy jött lett a kérdésből,hogy egy kicsit felelőtlenek voltatok!!bocsi!!de az utolsó válaszolónak igaza van!!meg tényleg nincs kapcsolat és még csak 2 hetes terhességről van szó!!
2012. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Semmi gond.A zöld kezecske ment minden válaszra!És köszi!
2012. febr. 6. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!