Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem ma lett 2 csíkom. De...

Kerek Szabina kérdése:

Nekem ma lett 2 csíkom. De nem volt semmilyen pecsételésem, ez probléma?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam hogy a pecsételő vérzés a beágyazódás jele
2012. febr. 7. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Sőt az a ritkább! Nekem sem volt!

Gratulálok!

2012. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt. Még is van egy egészséges, gyönyörű pici lányom.

Most van, szülés után vagyok 6 hónappal, pecsételek rendesen:).

Ne aggódj! Boldog Babavárást!

2012. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, sőt az a jó, ha nincs. Gartula.

és javaslom, most felejtsd el a sok baromság olvasását, a rémtörténetek hallgatását.

Így leszel a para kismamik mintaképe.

Örülj, és ne kezdd el !

2012. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! :D
2012. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Furán jött meg a mensim? Mitől lehet ez?


Az lenne a kérdésem hogy a vártnál hamarabb jött meg a mensim az idáig rendben de amúgy Most kellet volna 9-én meg jönnie . Az a problémám amikor tegnap meg jött nem az az átlagos mensi hanem ilyen nagyon ilyen enyhe leheletnyi,pici mennyiségű vér van tegnap óta. De nekem mindig megjött normálisan, normális menyiségü vér, nem szedek semmilyen fogamzásgátlót, 3 hónapja szültem.


Az a kérdésem hogy mitől lehet ez?


Tudtok segíteni ez vajon ilyen pecsételős vérzés lenne?

2012. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hormoningadozástól lehet, ami nem csoda, ha 3 hónapja szültél. Illetve ha nem védekeztek, akkor nyilván terhességtől is lehet.
2012. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már lassan 4 hónapja lesz hogy meg szültem de már nekem be ált a mensim mivel már volt 2 mensim ami 28 naposak voltak. Nem szoptatok már mert sajnos már nincsen tejem, legalább már 3,5 hónapja nincs. Nem szedtem soha életemben gyógyszert most semm szedtem be. Fel iratam de nem vettem be január-9én egyiket semm. Semmi vel semm védekeztünk. Nincsenek semmi féle hormonzavarjaim.
2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El akartam kezdeni de ki ment mindegyik nap a fejemből. Csak

szülés után nagyon feledékeny vagyok nem tudom miért elötte semi nem volt. El akartam kezdeni de csak nem jutottam el odáig + még a gyereknek a gondjai is el felejteti velem.

2012. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem probléma, sőt, az a jó, ha nincs semmilyen vérzés. Gratulálok, és minden jót!
2012. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!