Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méh nyálkahártyában felritku...

A méh nyálkahártyában felritkulás van, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert amikor nyomoztunk a babám után hogy hol lehet, többször mondta a doki hogy a nyálkahártya 14 mm és 4mm-es felritkulás látható. Kérdeztem is de csak annyit mondott hogy akár a pici is lehet. De sajnos nem a méhemben volt hanem a petevezetékben:(((
2012. febr. 7. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A felritkulás jelezheti a beágyazódás helyét. Mikor még nagyon korai, akkor szoktak csak felritkulást látni. De most nem teljesen értem, a méhedben látták a felritkulást, de végül is méhen kívüli terhesség volt?
2012. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Igen igy volt! leírom az elejétől. decemberben pozit teszteltem, csak az volt a gond hogy barnáztam. Januárban az első dolgom az volt hogy elmentem nődokihoz, megultrahangozott hasin meg hüvelyin is és nem látott semmit, beküldött vérvételre hogy megnézzen a béta hcg szintet és az elég magas volt kb1700. visszahívott uh-ra akkor sem látott semmit befektetett a kórházba hogy tudjonak nézni minden másnap és mindig egyre magasabb volt az a szint, közben ugye az uh azt mutatta hogy felritkulás van, de az nem változott sehova. Aztán egyik reggel megint uh akkor már láttuk a petezsákot a vezetőben:( Másnap műtét mert már görcsöltem is meg véreztem is rendesen.

De igy utólag gondolkodtam hogy műtét elött este wc re mentem és kipottyant egy valami belőlem nem alvadt vér volt hanem olyan 3 cm nagyságú valami, mentem a nővérekhez hogy ez a dolog történt , de szinte hülyének néztek mert mondták hogy a pici már nem tud lejönni a vezetőből. De olyan volt amilyet mondott a doki hogy ha spontán vetélés lett volna:(((

2012. febr. 7. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!