Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent amit az orvos írt:...

Mit jelent amit az orvos írt: VAG UH:nyálkahártyában egy 5,5mm-es felritkulás látható. BV:Vastag hasfalmiatt nehezen megítélhető kp nagy méh avfl-ben szabad környezetben sejthető? Tezt negatív.

Figyelt kérdés
2 hét múlva VAG uh controll.Az orvos nem mondta,hogy mi a bajom.Előre is köszönöm a válaszokat.Azt hittem,hogy terhes vagyok.
2008. máj. 21. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A felritkulás még lehet baba, szerintem, és ezért hívott vissza kontrollra!
2008. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megint én:

hány hetes lehetsz? utolsó mensid mikor volt?

2008. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A doki kiszámolta 6 hetes,és április 8.-án volt a mensim
2008. máj. 21. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehet pici, pláne, ha nem egészen félidőben volt a peteérésed. Szóval, nyugi, türelem a következő UH-ig!
2008. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat de nagyon idges vagyok mert azt is mondta,hogy lehet hogy volt egy korai vetélésem de ezt nem értettem mert még nem is volt vérzésem eddig.
2008. máj. 21. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
hát.. az érdekes. Mondjuk, olyan lehet, hogy felszívódott, de akkor előbb-utóbb meg kell jönnie! De nem jött. Úgyhogy ezen ne idegeskedj! A terhességi teszted pozitív? Milyen tesztről írja a leleten, hogy negatív?
2008. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amit én itthon csináltam az első pozitív pár napra rá negatív lett(két különböző teszt).Annyi van ráírva,hogy HEXAGON negatív.
2008. máj. 21. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor az sajna negatív. :( A hexagon pedig a terhességi teszt márkája, (google alapján).

Tarts ki még 2 hetet, és fény derül mindenre!

Szorítok!

2008. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
SZERINTEM BABA. MERT A DOKI LÁT VALAMIT. ÉS EGY TESZT POZI. SZOVAL BABA. ÉS NEMONDTA DOKI HOGY HÁNY MM-ES A MÉHNYÁLKAHÁRTYA?
2008. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt hasonló eset, mert nemtudtam én sem hogy terhes vagyok, vagyis sejtettem mert nem volt meg 2 honapja, mikor elmentem dokihoz, 9 hetes voltam és elvolt halva a magzat, embrio, de nekem mindjárt látták hogy baj van, és különös de nem véreztem, én sem, de azért még ne add fel!!
2008. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!