Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta babát tervezünk, nem...

Amióta babát tervezünk, nem jó a ciklusom. Stresszelek sztem a dolgon. Mi segíthet oldani a feszültséget?

Figyelt kérdés
A környezetem is nagyon rájátszik. Anyósomékkal lakunk, aki számolja a napokat,lesi a tüneteket,nem tolakodóan,inkább kedves figyelmességgel.Ő a legelviselhetőbb! Kozmetikusként dolgozom falun, itt lépten-nyomon rákérdez vki.Mivel tudnám elterelni ezekről a figyelmem?
2009. jún. 2. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, hogy mit érzel. Nekem endometriózisom van. A munkahelyemen sorban születnek a babák, mindenki engem nyúz, hogy: most már rajtad sor. Mindenkinek szóltam, hogy hagyjanak békén, tudják jól, hogy mi a bajom, nem rajtam/rajtunk múlik. De csak azért is ezt majmolják. Hihetetlenek az emberek...

Mondd meg a kíváncsiskodó embereknek, hogy ez csak Rátok tartozik. És majd akkor jön a baba, amikor Ti akarjátok, és nem akkor, amikor a környezetetek.

2009. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Igaz mi meddőségi centrumba járunk, nagyon az elején vagyunk. Kb 3 hónapja vettem fel velük a kapcsolatot, azóta 37 napos ciklusaim vannak. Egész egyszerűen arról van szó, hogy az idegeid, meg a tudatalattid rossz jeleket küld a testednek. Ezért csúszik a mensi, és ezért érezheted a babás tüneteket. Nekem is a stressz miatt csúszott, aztán a 36. napon vettem egy tesztet, két órán át néztem a negatív jelet (pedig tudom, hogy így spontán nem lehetek babás, na de a tudatalatti sok minden furát tud csinálni) és másnapra megjött. Az anyóstól meg olyan messze kell lakni, hogy télen ne tudjon átjönni papucsban. :) (Bocs, vicc volt)
2009. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány hónapja nem jók a ciklusaid, de ha 4-nél több, menj el dokihoz, és nézesd meg a hormonjaidat. Lehet ugyan, hogy tényleg csak a stessz, de ha valami hormonális probléma, akkor minél előbb megnézik, annál jobb, és esetleg egy bogyóval meg is oldható a kérdés. Esetleg a környezetednek lehet azt mondani, hogy mégsem látjátok még elérkezettnek az időt, akkor csak nem kérdezgetnek annyit...
2009. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. jún. 2. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!