Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időnek kell minimum...

Mennyi időnek kell minimum eltelnie két terhesség között?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyi egészséges?
2012. febr. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem annyi, amennyit te kényelmesnek érzel. Mert egy dolog a nemi szervek egészsége (barátnőm húga nem egészen egy évvel fiatalabb csak nála), más dolog a lelki egészség, a fizikai regeneráció (kialvatlanság, stb.)


Ha szoptatsz, úgysem esel rögtön teherbe. (Kivéve ha igen :o)... ugyhogy erre ne számíts.) Azon gondolkodj el, hogy egy még nem járó kismanót tudsz-e majd kellőképp ellátni, ha nagy a pocakod, nincs segítséged, és teszem azt, feküdnöd kell vele (ahogy én a harmadikkal feküdtem, két kicsi mellett...)

2012. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Az én két "nagy" (4 és 5 éves) gyerekem közt 20 hónap volt. Mivel a nagyobb lány, és türelmes, nekem könnyű dolgom volt. De nem mindenki ilyen szerencsés. Tehát szerintem a megfelelő korkülönbség a gyerekek jellemének is függvénye. És amíg te a nagyot talán már picinykét ismered, a még meg sem fogant kicsit bizonyosan nem... :o) Ott csak drukkolni tudsz :o)
2012. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Sima szülés esetén kb. fél éve, császár estén kb. egy év. Általában ennyit szoktak javasolni az orvosok ha valakinek halva születik a babája, vagy más ok miatt korán leveszíti.
2012. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lilian10009 válasza:
72%

Remélem ezzel tudtam segíteni!

[link]

2012. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Ez a videó remek. Azért kattintottam a kérdésre, mert én sem tudtam a választ és érdekelt... ez minden kérdésemet megválaszolta! Mindenki nevében köszönöm a linket.

2012. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Tényleg nagyon jó a videó!
2012. febr. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!