Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha napi 4 liter teát kell...

Ha napi 4 liter teát kell minimum meginnom, szerintetek milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Eddig zöld teát ittam (naturlandosat) 4 liter vízbe tettem 2 filtert!Most olvastam a roibos teáról és az is szimpi!De nemtudom,hátha valakinek van tapasztalata,hogy mitszabad terhesség alatt,melyiket ajánlják,melyikaz ami egyáltalán nem árt?


Előre is köszi!


2 éves kislány és 22 hetes pocakcsajszi anyuja


2012. jan. 8. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

4 liter tea?

ez még vízböl is sok. minek kell 4 liter teát meginnod?

én egyiket sem innám ilyen mennyiségben, de még vizet sem.

2012. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én biztos valami kofeinmentes verziót választanék, valamilyen gyümölcsteát (nem filtereset, hanem teatojásos leforrázósat)
2012. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert két hete majdnem leállt a vesém, mert a babaám a húgyvezetéken fekszik!Felhelyeztek Karácsonykor egy katétert hólyagom ésa vesém közé,hogy ne tudjon újra elzáródni!

Ésa felülfertőződés miatt,kell ennyit innom,hogy tisztítsam a cesém!Ha nem iszom eleget iszonyatosan fáj a vesém így is,meg a pisilés is magaa kínzás!

ÉS az már szülésig így maradsajnos, és a fájdalom sem fog szűnni teljesen addig :(

Ja és még egyszer cserélni kell a 32. hét körül a ketétert! :(

2012. jan. 8. 12:44
 4/13 A kérdező kommentje:

Délután megyünka gyógynövényboltba,csak addig már tapasztalatokat szerettem volna olvasni!


Ez a leforrázós jó ötlet köszi!

2012. jan. 8. 12:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy ilyen oldalt:


[link]


boldog babavárást és remélem múlik a fájdalmad! ;)


30+5 h km.

2012. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen! :)
2012. jan. 8. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia, sajnálom, amin átmész, kitartást kívánok!

Olyan teát szabad inni, amiben nincs koffein. A tisztán gyümölcsteák jók, a rooibos tea jó, és a gyógynövény teák. Szerintem próbáld ki a rooibost, mert abban van vas, c-vitamin és folsav is, mindezek a terhesség alatt fontosak. Esetleg tudom ajánlani a borsmentát és a csipkebogyót. A csalántea is tartalmaz vasat, ennek az ízét nem mindenki szereti. Vagy a hársfatea, de ezt inkább este mert elálmosít.

Még annyit, hogy a zöldteával csak óvatosan, mert az ásványi anyagok kiürülését fokozza, ami most terhesség alatt nem jó.

Kellemes teázást,

1,5 éves kislány és 20 hetes pocaklakó anyukája

2012. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A rooibos tea a legjobb választás! Finom is, és még gyomorégésed sem lesz tőle. A zöld teát szerintem mellőzd ekkora mennyiségben! Ha mégis gyümölcsteát választanál, akkor viszont ne ilyen Pick Wick hülyeségeket, hanem rendes, nem filtereset vegyél. De én mindenképp a rooibost venném!
2012. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Tegnap óta gondolkodom ezen,amiket olvastam nekem eddig meg a válaszok alapján nekem is a rooibos a legszimpatikusabb!


És milyen márka a jó abból?Vagy azthogy vegyem?


Mert ma délelőtt láttam a DM-ben ilyen bio teában (mandala azt hiszem) az jó lehet?

2012. jan. 8. 13:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én narancs ízesítésű roiboos teát szoktam inni, nagyobb boltokban (Tesco, Auchan) kapható, de ha jobb szereted az édeskés ízt van vaníliás is.

E mellett még szoktam inni kamilla teát is, az sosem árthat.

2012. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!