Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség alatt egy...

Lehet terhesség alatt egy héten egyszer szoláriumba menni minimum időre (6 perc)?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy ismerősömet és azt mondta hogy igen,de én nem vagyok benne biztos!Köszönöm a válaszokat egy 26 hetes kismama
2008. jan. 8. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia miért nem használsz inkább önbarnitó krémet az biztos nem árt és ugyanolyan szép barna leszel tőle én 12hetes vagyok szeretek szépitkezni de nem használok olyan dolgokat amire amugy is azt mondják nem tul jó tudom a szoli amugy nem ártalmas de jobb ha most nem használod majd ha már meg lesz a pici bepótolod addig boldog baba várást
2008. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanácsos szoliba járni.Én is nagy szolifüggő vagyok de ugy gondolom ha veszélyes a picire nézve akkor ezt a 9 hónapot kibirom nélküle.Tudom hogy minden kismamának fontos,hogy jól nézzen ki a terhesség alatt is de a barna bőr nem hiszem hogy létfüggő.Ha végképp nem birod hogy hófehérke vagy szerintem használj önbarnitót vagy önbarnitós testápolót.Üdv!
2008. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, hogy NEM mennék! Legyek inkább hófehér, de nem akarok a babának értani! :))
2008. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem ajánlatos!Nem érdemes kockáztatni!Boldog Babavárást!
2008. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem válaszolókkal!!!NEM!!!az ismerősöd butaságokat beszélt!biztos ő nem volt terhes,vagy nem féltette a babáját.a szolárium még "normál"esetben sem ártalmatlan.hát még terhesen.gondolj csak bele:ahogy a pocakod nő a hasfalad valamilyen szinten vékonyodik.a babád magzatvízben van,és ugye tudjuk hogy a víz mennyire vezeti a káros sugarakat.pl:nyáron is sokkal hamarabb napszúrást kapunk a vízben mint a száraz talajon.pedig a felnőtt szervezet már kifejlett.a babádé még most fejlődik.szerintem ne menj,de ha bizonytalan vagy kérdezd meg a védőnőd,orvosod.jó babavárást!!!
2008. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem szabad szoláriumba menni,mivel a meleg vérbőséget okoz és ez veszélyes a babára és rád is.
2008. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoláriumban dolgozom igy már kikupálódtam a témában.Első amit mondanék, hogy a baba miatt még lehetne járni kisebb időtartamokra,mig nem vékonyodik el a hason a bőr DE a terhesség alatti hormonváltozások eredményeképp az UV sugárzás hatására barna foltok alakulhatnak ki a bőrön.Ezt ugye nem akarjuk, mert sok esetben a bajusz területén -is- kialakulhat.És nem mindenesetben múlik el.Ez fogamzásgátló szedése alatt is megfigyelhető egyéneknél.Én lehet,hogy fogok járni mértékkel,de a legkisebb furi jelnél tuti abbahagyom.A barnitókrémek jók, de tepesztalatom szerint csak szolival együtt müködnek,mert fehér bőrön sárgás szint kapunk velük.Arra jók,hogy egy-két szolit helyettesitenek.
2008. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!