Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemes lányok! Lenne kedvete...

Inszemes lányok! Lenne kedvetek levelezni? Olyan egyedül vagyok ezzel a témával kapcsolatban (úgy érzem).

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd!

Rengetegen vagyunk inszemesek!

Miért kell inszemre mennetek? Mikor volt inszemed?

2012. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül!

Én pénteken megyek a második inszemre.

Most nagyon jók lettek az eredményeim, talán ilyen jók még nem is voltak a 3 év alatt.

Neked mikor lesz?

Üdv.: R

2012. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok!én sajnos az elsőig sem jutottam el.mi 3 éve próbélkozunk,de sajnos sikertelenül.volt néhány műtétem (nőgyógyászati),azt hittem,ha azokon túl vagyok,jó lesz minden.de sajnos nem.szedtem a clostit.lett is két szép tüszőm és egy 4 cm-es cisztám.mivel sajnos csak az egyik petevezetőm átjárható és pont azon az oldalon volt a tüsző,nem csinálták meg,csak tüszőrepesztőt kaptam.el vagyok keseredve,mert félek ettől a cisztától.legutóbb 4 hónapja műtöttek vele.igaz,ez most felszivódós volt,de közben megcsinálták az átjárhatóságit.szóval sajnos nekem sokszor volt ilyen felszivódós,és ettől nagyon kivoltam.sajnos érzem eléggé a jobb oldalon,szerintem nem repedt meg a ciszta,vagy csak a folyadék feszitene?pénteken kaptam szurit,de hétfőn repedt meg,mert azt hittem behalok.fájt a hasam meg a derekam.
2012. febr. 8. 18:57
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem jövő7en várható a 3. inszem! Legutóbb nekem is "megdícsérte" a dokim milyen jók az eredményeim,mégsem sikerült :(((( Remélem ez most fog!Nagyon bízunk!!!Szorítok Neked is és minden inszemes sorstársamnak...
2012. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
ja,köszi,hogy irtatok.én teljesen el vagyok keseredve a ciszta miatt,az is megfordult a fejemben,hogy nem kéne az inszemet erőltetni...Mindkettőtöknek nagyon sikeres inszemet.lehet majd privibe is levelezni?volna hozzá kedvetek?
2012. febr. 8. 18:59
 6/25 A kérdező kommentje:
nagyon szurkolok mindenkinek!!!!
2012. febr. 8. 18:59
 7/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy el sem jutottatok az inszeminációig!

Csak azt nem értem, hogy ilyen estekben, mint a tied, miért nem tekintenek el az orvosok a kötelező 6 inszeminációtól? Miért nem lehet 1 petevezetővel inkább lombikra küldeni a beteget? Komolyan nem értem.

Nekünk is mondták, hogy milyen szép tüszők, 5 db, az egyik oldalon 2, a másikon 3. És mégsem sikerült.

Ha van kedvetek, van két sikertörténetem :)

2012. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, Pco-ra kivizsgáltak vagy pajzsmirigyre?
2012. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Minden hónapban mentem uhra,mert minden hónapban volt fél éven keresztül cisztám.de mindig felszivódott.ezek nagysága 3,5-6cm-ig.mindig egy volt csak.a pajzsmirigyemet és még 2hormont néztek,az rendben van.
2012. febr. 8. 19:42
 10/25 A kérdező kommentje:
Jó lenne hallani a sikert!
2012. febr. 8. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!