Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nincs baj? Annyira...

Ugye nincs baj? Annyira elveszettnek érzem most magam és már csak a hülyeségeken gondolkodom.

Figyelt kérdés

Most kellett volna megjönnie,de sehol semmi.Tudom,hogy képtelenség,de nagyon rám jár a rúd az utóbbi napokban.Nem hsizem,hogy terhes lennék de már kivagyok..A mensim első napján voltam a barátommal(utána rendesen megjött),a mensim után 1 nappal voltam vele..természetesen védekeztünk.9 napja volt utoljára együtt,de megszakítottuk az aktust,így a gumiban max.előnedv lehetett.

Az idegesség miatt lenne?összevesztem a barátommal,családi gondok=( De már az is megfordult a fejembe,hogy egy petting során kerülhetett belém,de azt tuti észrevettem volna.

Nagyon nyugtalan vagyok és képtelenségeken agyalok:S


2009. jún. 2. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet,az a biztos!
2009. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sztem nem vagy terhes,de nyugodj meg,és vegyel egy tesztet a napokban..:)
2009. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes.

Védekeztetek.

A gumiban volt az előnedv.

Minimális spermiumot tartalmazhat az előnedv.

Én évekig szeretkeztem így a párommal (nem baj ha becsúszik elvén, előtte óvszerrel amúgy), és nem lettem terhes. Utána elsőre mikor rendesen szeretkeztünk.

Persze van aki az előnedvtől lesz terhes. De gumival az előnedvtől biztosan nem!

Tesztre sincs szükség, meg fog jönni hamarosan, csak feszült vagy azért nem jött még meg. (vagy később volt a peteérésed egy picit).

2009. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

olyan rossz,hogy ezekkel teljesen tisztában vagyok...mivel 16 éves vagyok,néha anyum tesz egy-két megjegyzést,bár tudja,hogy védekzünk..mégis néha bogarat ültet a fejembe,hogy nehogy baj legyen stb...szóval lehet kételkedne most is bennem:Spedig szinte esélytelen..

amúgy köszönöm!!

2009. jún. 2. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.
2009. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!