Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi alapján válasszak orvost?...

Mi alapján válasszak orvost? Vizsgálatra készülök

Figyelt kérdés
az előző akit ajánlottak,az nagyon nem vált be.egy pénzéhes bunkó volt, aki össze vissza beszélt.
2009. jún. 2. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én kórházat választottam először, mert most költöztünk ebbe a városba, ahol most lakunk és nem ismertem senkit. Utána fórumokon néztem utána, hogy kiről mit írnak és ez alapján választottam egy doktornőt. Te is írhatsz kérdést fórumokra, hogy xy kórházban ki kit ajánl? Nekem a doktornő elsőre be is vált, így nem kellett tovább keresgélnem.

De ha a kórházat már ismered, akkor esetleg elmehetsz egy ott szervezett kismamaklubba, vagy tanfoylamra és érdeklődhetsz másoktól, akik majd ott szülnek.

2009. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy választottam, hogy az ismerőseim kit ajánlottak. A kórház szokott szülésfelkészítő tanfolyamot indítani, ott is ismerkedhetsz más kismamákkal. Esetleg a védőnőt is érdemes megkérdezni. Meg én meg is kérdeztem a dokit is, hogy mennyit kér. 40 ezret mondott, de hallottam van, aki 200-at kér. Na, akkor tuti otthagytam volna.
2009. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézd, én mindegyik orvosról, akiről eddig hallottam, mondtak jót is és rosszat is az ismerősök. Ha ez alapján választottam volna, még mindig keresgélnék. A mostani dokimró hallottam rosszat is, de elmentem hozzá. Igaz, szereti a pénzt, és ezt nyiltan meg is mondja, de szépen beszélt velem eddig, és a vetélésem után is nagyon szépen kitakarított. Szerintem ki kell tapasztalni, hogy ki válik be neked.
2009. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!