Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha korai terhesség...

Normális ha korai terhesség (5 hét) esetén feszül a hasam és egy kicsit szurkál?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha levegővel felfújtak volna és feszül a bőr a hasamon.
2009. jún. 2. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :)
2009. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nő méhed, tényleg normális.
2009. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már egy pár hete szurkál. Ma reggel csináltam egy tesztet pozítiv lett.
2009. jún. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális! Még eltart majd egy darabig! :-)

Az utolsó válaszolót kérdezném? A kimaradt mensi után mennyivel teszteltél pozitívat? Köszi

2009. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28-án nem jött meg.Ma teszteltem 5 órakor.
2009. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Én 31.-ére nem vártam -és nem is jött meg - de ma negatívat teszteltem :( Viszont hőm magas, émelygek ... lehet, hogy korai volt. Vasárnap vagy hétfőn tesztelek újra, ha nem jön meg! Köszi még egyszer, hogy válaszoltál! Kérdezőnek meg jó egészséget és kellemes babavárást kívánok!
2009. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen természetes nekem is szurkál meg fáj a derekam is.Tegnap volt a nődokinál 5 hetes terhes vagyok. Azt mondta kiméljem magam az emeléstől. Írt fel egy rakat vitamint a hasam miatt.
2009. jún. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!