Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor szeretkezzűnk és mennyit...

Mikor szeretkezzűnk és mennyit? Mit tegyek hogy ne tortenjen tobb vetélés?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést mert elvetéltem az orvos azt mondta azért mert a sperma 3 napig él normàlisan és nekem kb 5 napra volt peteérésem de a sperma kivàrta ezt az idot és megtermékenyult pedig nem kellett volna mivel kivolt màr fàradva.. Szoval egy ideig fejlodott aztàn elment..
2009. jún. 3. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Na, ilyen magyarázatot még nem hallottam... Persze mindig tanul valami újat az ember. Sajnálom, ami történt. Magzatvédő vitamint mindenképpen szedjél, hogy feltöltsd a szervezeted. Nekem ezt mondta a dokim missed ab. után. Itt az oldalon írnak még gyógynövényes kúráról, ami segít, én erről nem tudok érdemben nyilatkozni. Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a baba!
2009. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen magyarázatot még én sem hallottam. De ne aggódj, egy eü-s ismerősöm azt mondta, hogy minden nő elvetél egyszer azt életben, legfeljebb nem tud róla (mensinek tűnik). Én azt ajánlom:

1. Keress másik nőgyógyászt!!!

2. Vizsgáltassátok ki magatokat. Te is és a párod is.

Ha minden rendben van és kb. 1 éven belül nem sikerül teherbe esned, ill. még egyszer elvetélsz, keressetek fel meddőségi centrumot.

3. Szedjél vitamint. Én személy szerint az Elevitet ajánlom, de mindenkinek más jön be.


Sok sikert kívánok a pocaklakóhoz! :)

2009. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!

Ha vannak még vélemények vagy vàlaszok akkor vàrom ! mégegyszer kôsszi

2009. jún. 4. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!