Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja szándékosan nem...

Pár napja szándékosan nem védekezünk a párommal, babát tervezünk. Holnap tüdőszűrés lenne, és nem tudom, hogy elmerjek-e menni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg sikerült a beágyazódás, akkor azzal árthatok valamit, ha most elmegyek? Persze még nem tudom, hogy terhes vagyok-e, de nem is kizárt.
2009. jún. 3. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, és meg tudod csinálni, ne most menj. Elég kicsi az a dózis, amit kapsz, és semmi bajod nem lenne tőle, de ha megteheted, inkább akkor menj, amikor már van baba, és legalább 12 hetes. Akkor már minden szerve kialakult.


Tüdőszűrés előtt egyébként megkérdeznek terhességről vagy annak gyanújáról is.

2009. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha lehet inkább ne menj.Én is csak a szülés után mentem.Ne kockáztass.
2009. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menjél. Menj el akkor, amikor már biztos nem vagy terhes. És NE menj el akkor, ha 12 hetes a baba. Terhes nőket tilos röntgenezni. Én terhesen vittem a kislányomat röntgenre, csak mellette kellett volna lenni, nem engem röntgeneztek volna, de még így is kiküldtek a helységből.
2009. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nem megyek el!

2009. jún. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!