Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció előtt hány napos...

Inszemináció előtt hány napos "önmegtartóztatás" szükséges a férfinak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor is javasolt a 3-5 nap,mint a spermavizsg.előtt?Mert nekünk holnap lesz az inszem,de tegnap együtt voltunk,gond lehet ez?
2012. febr. 14. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:

3-5 napos önmegtartóztatás után az inszemináció előtt maximum 2 órával nyert

friss ondót a páciens steril edényben (ezt előzőleg adjuk) hozza magával, melyen

feltüntették a partner nevét, és a spermanyerés idejét.

Ezt találtam neked!

Gondolom voltatok előtte a pároddal kivizsgáláson...

Ha Ő rendben van akkor olyan nagy baj szerintem nem lesz!

2012. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! igen voltunk vele vizsgálaton,de nem a legtökéletesebb lett az eredmény,de nem is vészes!Kevesebb neki a jól mozgó spermium,de annyival,hogy 40%-tól jó neki pedig 35 %!Én akkor elkeseredtem,de azt mondta az orvos,hogy elkeseredésre nincs okunk!Hát bízom!Remélem nem szúrtuk el ezzel,hogy együtt voltunk,de majd kiderül!Amit kaptunk papírt,ilyen tájékoztatót,nincs benne,hogy mennyi nappal előtte nem lehetnénk együtt,csak hogy reggel menjen és önkielégítés útján...stb..stb.!
2012. febr. 14. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg volt?? Sikerült?
2012. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom, már nem teljesen aktuális, de azért leírom az én / mi esetünket...

Ikreink vannak, inszem-mel lettek. Ajánlották a 3 napos "pihit" de nem tartottuk meg. Előző nap reggel együtt voltunk. Amit viszont "javasolni" tudok, hogy ha netán nem sikerül,a köv. inszem előtt a párod egyen sok mogyorót, diót, mandulát...amit szeret. Bizonyított, hogy mind az ivarsejtek számát, mind pedig a mozgásukat kedvezően befolyásolja.

2012. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Igen megvolt tegnap,minden rendben zajlott!Nem szóltak semmit arra,hogy együtt voltunk :-) Párom azt mondta (már bocsánat,hogy így leírom) hogy más volt az állaga,mint az eddigieknél,azt mondta többnek is látta és sűrűbbnek... Mégegyszer bocsánat,hogy így fogalmaztam! Ő nagyon érzi,hogy most fog sikerülni!És néha én is és NAGYON BÍZOM!!!NAGYON-NAGYON!!!!

Köszönöm a válaszokat és hogy így érdeklődtök utólag is!!!!Kitartást Nektek is,egyszer csak nekünk is sikerül :-D

2012. febr. 16. 09:35
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Nektek hányadik inszem volt sikeres?

Köszönöm a tanácsokat,úgy lesz!De lehet,hogy már nem kell megfogadnunk :-) Ő amúgy nagyon szereti a mogyorót és ezeket az olajos magvakat szerencsére!!

2012. febr. 16. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A 4. inszem sikerült. Tapolcán. 3 tüsző volt ami "szuper" méretű volt, illetve 2 kisebb." ebből " lettek az ikrek. Fiú-lány páros. Most ismét babát várok, de most spontán sikerült. Mogyi evés mellett, PG 53 minimikroszkóp segítségét is igénybe véve. Elsőre sikerült. Most 23 hetes vagyok.

2012. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok ez fantasztikus :)))) Irigykedve olvastam soraidat!Én egyszer azt olvastam valahol,hogy átlagban a 3.-4. inszemináció a legsikeresebb... Hogy van-e benne valami nem tudom!Az én barátnőméknek is a 4. sikerült,szintén fiú-lány párosítással :))

Nagyon vigyázz magatokra,minden jót kívánok!!

2012. febr. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!