Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól számolja a nőgyógyász...

Mikortól számolja a nőgyógyász a terhességet?

Figyelt kérdés

Január 3-án volt az utolsó menstruációm első napja. Vasárnap erős pozitívat teszteltem. Holnap megyek dokihoz, hogy megállapítsa, hogy tényleg terhes vagyok e. Remélem hihetek a tesztnek, mert nagyon szeretnénk babát:) A nőgyógyász a fogantatástól számolja, vagy az utolsó menzesztől?

Ti mikor mondtátok el a szülőknek a hírt?


2012. febr. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam nőgyógyásznál a pozitív teszt után, mert első alkalommal még nem volt szívhang, azt mondta lát valamit, de az nem biztos, hogy baba, így visszarendelt, akkor már volt szívhang, így akkor azt mondta, hogy 6 hetes terhes vagyok, ez alapján számolta ki, hogy mikor fogok szülni. Én a pozitív teszt után már mondta, hogy ha minden igaz nagyszülők lesznek.
2012. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
utolsó menszesztől számolja, mert a fogantatást nem lehet mindig tudni pontosan.
2012. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig mensitől számolták. Csak akkor módosítottak volna a szülés várható dátumán, ha az uh-n nagy eltérések lettek volna, mert akkor valószínű máskor fogant volna, de mivel ilyen nagy eltérés nem volt, ezért az utolsó mensitől számolta a doki. Mint ahogy általában szokták.
2012. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!