Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek azt mondták...

Volt olyan akinek azt mondták több ciklus vizsgálata után hogy nincs peteérése és spontán igen kicsi a valószínűsége hogy terhes legyen és mégis az lett?

Figyelt kérdés
3-4 havonta volt menstruációm, minden hónapban jártam dokinál aki szerint csak az egyik petefészkem működik és az is ritkán érlel petesejtet, konkrétan vizsgálta uh-val, nőtt a tüsző de nem repedt meg. Hormon vizsgálatok is voltak természetesen. És ennek ellenére egyetlen nem védekezésből terhes lettem. Járt így valaki?
2012. febr. 15. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek is kivették az egyik petefészkét, ritkán menstruált, több cisztája is volt. Azt mondták neki, hogy soha nem lehet gyereke, ezért soha nem is védekezett. Ez 10 évvel ezelőtt volt. Hátha nem is elsőre sikerült, de most írt nekem egy emailt, hogy terhes! :) Nagyon örült neki, el sem hitte! A természet csodákra képes!
2012. febr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!