Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonprobléma esetén mennyi...

Hormonprobléma esetén mennyi időnként csinál kontrollt a doki?

Figyelt kérdés
Bromo + FSH problémám van, egyszer vettek vért, és azt mondta a doki, hogy majd néhány hó múlva újra megnézzük. Ez normális? Nem kéne minden hónapban nézni? Nektek hogy volt ez?
2009. jún. 4. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos nem tudom mi az az FHS! arra nem tudok válaszolni!

Nekem magas a prolaktinem és én is bromokriptynt kaptam rá napi 2X1-et. Nekem a doki azt mondta hogy szedjem pár hónapig, és ha nem leszek babás akkor utána megnézi megint vérvétellel hogy kell-e esetleg emelni az adagot, vagy teljesen levitte a prolaktinszintemet a bogyó!

Azt is mondta ha alacsony az nem baj, tehát ha az adag egy picit sok és alacsony volt a szint a vérvételig az nem probléma, és akkor csökkentjük az adagot!

Remélem azért tudtam segíteni egy picit...

2009. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én márciusban voltam vérvételen ott derűlt ki,hogy a pajzsmirigyem nem jó.Elküldött p.ambulanciára mondta,hogy ott fogok kapni gyógyszert és ott azt fogják mondani szedjem egy jó hónapig majd menjek oda vissza ellenőrzésre.Utána kell csak vissza mennem a nődokihoz akkor már ő is okosabb lesz ha látja a javulást!

Kaptál rájuk gyógyszert?Mert ha igen akkor szerintem egy hónap múlva vissza mehetsz egy ellenőrzésre!

Remélem segítettem egy kicsit :-)

2009. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hát a prolaktinra kaptam én is a bromot, szedem is (bár nekem csak napi fél szemet kell), csak olvastam itt, hogy valakinek 3 hét alatt rendbe is jött, ilyen gyorsan meg csak akkor derül ki, ha minden hónapban nézik, nem? Az FSH jobban aggaszt, nagyon magas, félek, hogy korai petefészek-kimerülés, és jó lenne tudni, hogy állandó-e, vagy átmeneti probi volt, vagy esetleg nő, és már nincs időm.
2009. jún. 4. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor beszélj az orvosoddal,hogy ez téged nagyon aggaszt és kérd meg,hogy jövő hóban is nézzen rá ne csak néhány hónap múlva!Én ezt tenném!
2009. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is magas prolaktinszintre irt fel az orvosom bromkriptin 2x1 et 10 napig majd csak egyet .

mult honapba mensi utan vaoltam nala ,es azt mondta szedjem a gyogyszert majd a kovetkezo mensi utan azonnal menjek vissza. Szerintem varj egy mensit es utanna irany vissza a doki ,

2009. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!