Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dühös vagyok nem kicsit nagyon?

Dühös vagyok nem kicsit nagyon?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elmenni a gyógyszertárba felhivam egy ismerősömet menyjen el o vegyen egy tesztet erre ma zárva a gyogyszertar nagy ho van igy nem karok 40km utazni be a varosba..holnapra nem varom most várhatok hétfő reggelig hogy legyen tesztem addigra megbolondulok hogy mi az eredmény. Es jelenleg ismerősöm sincs akinek most lenne tesz ezt a malőrt járt mer igy valaki?
2012. febr. 17. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

De van egy fölös tesztem. Merre laksz? :o)


Amúgy addigra legalább már "biztos lesz".

2012. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom! Fogd fel úgy, hogy hétfőn legalább 100%, bizonyossággal kimutatja az eredményt.
2012. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

megvárom a hetfot de vess magadra ha ilyen balga voltam hogy egytesztem sincs itt ez hihetetlen...legalább meg kell várnom azt a nyavvadt2 napot meg

csak ne jöjjön meg

2012. febr. 17. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ne idegeskedj, ha terhes vagy az nem fog hétfőre elmúlni

:)

2012. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy utolsó írta :) Ha terhes vagy, nem fog elmúlni hétfőig. Ha nem vagy terhes és megjön ma este, akkor ha tesztelnél, akkor is megjött volna ugyanúgy.

Tehát a teszt nem változtat az állapotodon :))))

2012. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na mindegy irok ha lesz valami de kicsit kibuktam
2012. febr. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!