Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki megilyedt az érzéstől?

Volt aki megilyedt az érzéstől?

Figyelt kérdés
Van olyan aki annyira várta,hogy babája legyen hónapokig,akár évekig és amikor kimaradt-késett a menzesze szabályosan pánikba esett?Én most így vagyok.
2012. febr. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is megiJedtem :). Aztán nagyon vártam. Majd megszületett, és akkor jött csak az igazi sokk, hogy mit is kezdjek, hogy is nyúljak hozzá... De hamar belejön az ember, ne aggódj :)).
2012. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy ne már! :)

Tök normális, egyrészt azért mert igenis ijesztő az új állapot, másrészt fejbe vertek a hormonok, amiktől egy jó ideig nem szabadulsz. S ezek a kis gonosz hormonok képesek ám még nagyobb hülyeségeket, félelmeket, aggodalmakat "beléd tömni".

De ne aggódj, mi is történik most veled? Lesz egy babád? Egy új élet, a te véred? Nagyobb csoda, mint amekkora ijedelem!

Egy ici-pici sejt hatalmas utazása. Óriási dolog, de úgyis rájössz, amikor majd ott szuszog melletted az aprócska kis nózijával, és megsimogat a csöpp kis kezével.

Jóóóó lesz, ne aggódj! :)

2012. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer így voltam. Kb. 10 percig tartott míg a pánikból öröm lett.
2012. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 évig próbálkoztunk és nem történt semmi...kivizsgáltattuk magunkat és kiderült,hogy természetes úton nem lehet babánk.

Majd rá 4 évre barátnőm hosszas unszolására pozitív lett a teszem.Mivel akkoriban nagyon erős dohányos voltam,az első reakcióm az volt,hogy dugtam egy cigit a számba és reszkettem,mint a kocsonya...:)

(az volt az utolsó szál cigim,míg terhes voltam és szoptattam)

Kellett vagy 2-3 óra mire felfogtam mi van,és vagy 6-8 hét mire el tudtam fogadni..

2012. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!