Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondhatnám el barátnőmn...

Hogyan mondhatnám el barátnőmnek hogy terhes vagyok? Nemrég a 11. hétben elvetélt!

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki, picit irigy lesz, de örülni fog neki és a legjobban az fog neki esni, hogy nem utolsónak tudta meg.


Nálam is ez volt novemberbe én elvetéltem és a kolléganőm akivel nagyon jóba lettünk ugyan ebben a hónapban állapotos lett és habár irigykedtem, de ennek ellenére nagyon örültem neki és majd nekem is össze fog jönni:)

2012. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad ezt velem!Biztos nagyon nehéz volt sajnálom!Remélem hamarosan neked is újra baba lesz a pocakban!
2012. febr. 17. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne lelkendezz túlzottan, csak mondd meg neki.
2012. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok,azzal a különbséggel,hogy az én barátnőmnek meg kellett szülni(22 hetes volt),mert kiderült-amniot csináltatott-,hogy Down kóros a baba.Ez január közepén volt,én meg rá 1 hétre pozitívat teszteltem,7 hetes vagyok.Van már gyereke(nekem is),így viszonylag könnyebben vette a dolgokat(mondta is,hogy még mindig jobb,mintha a pici születése után derült volna ki),igazán erős csajszi.Én jövő héten mondom majd el,mert akkor jönnek hozzánk szülinapozni.Nem fogok lelkendezi,de nem is fogok szinte elnézést kérni a babámért.Igaz,mi nagyon-nagyon jóban vagyunk már 15 éve,és soha nem irigyeltünk a másiktól semmit.
2012. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam a hugommal.

Elveszitettem a babámat,rá egy hónapra elmondta,hogy babát vár.

Semmi különösebb fakszni nem volt abban,ahogy mondta...én éreztem,hogy nem mert igazán örülni előttem.

Nagyon kivoltam bukva az én kis magzatom miatt!

De nagyon örültem az örömüknek...nem voltam írigy..csk kicsit rossz volt mert,elképzeltem,hogy babázhatnánk együtt...

Aztán 4 hónap múlva újra teherbe estem ,és kicsit megkésve de mégis együtt babázunk:) azóta megszületett a kislányom...:))

A kiscsajokok között 3.5 hónap van...az semmi...

Szóval csak mond el és kész!:)

A barátnőd....örülni fog bizonyosan!

Én is gratulálok!

Jó egészséget kívánok!

2012. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!Igyekszem kíméletes lenni biztos örülni fog nekünk!Remélem nekik is hamar meg lesz az ujj babó!Mindenkinek jó babázást és jó egészséget kívánok!
2012. febr. 18. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!