Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnám meg a barátnőm...

Hogy mondhatnám meg a barátnőmnek hogy egy kicsit "vegyen vissza"?

Figyelt kérdés

Nagyon összetört lelkű volt amikor megismertem, semmi önbizalma nem volt. Én viszont elkezdtem biztatni, bátorítgatni, hogy ne legyen ilyen magábazuhant, fejlesztgettem az önbizalmát, és örültem, mikor láttam, hogy sikereket érek el vele pláne mikor láttam, hogy egyre boldogabb. :)

De az utóbbi hetekben egy kicsit úgy érzem, hogy átesett a ló túlsó oldalára. A napokban sétáltunk egy bevásárló központban, mikor elkezdte hangosan mondani hogy neki sokkal több joga van mindenhez mint másoknak, mert most fogja letenni az egyik szakmai képesítését. Igyekeztem nem ránézni a körülöttünk levőkre. A másik az, hogy vásárlás mániás lett, amit azzal indokol, hogy joga van hozzá, mert ő nő és ezért megengedheti magának.

Nagyon örülök, hogy fejlett önbizalma lett, de nem szeretném hogy beképzelt legyen. Imádom amúgy, és nem szeretném, hogy bántsák a kijelentései miatt.


2012. febr. 8. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mondd el neki is, ahogy nekünk is. Így, ahogy leírtad.
2012. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg a barátnődnek, hogy ne legyen olyan nagyra magával és nincs neki több joga senkinél, kész röhej, hogy arra veri magát, hogy most fog szerezni egy szakmai képesítést.
2012. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
szakmai képesítése lesz?:D húúú az már valami! Egyetemi diplomámmal nem mondanék és nem is gondolnék soha hasonlót. Próbáld egy kicsit rendberakni az agyát!
2012. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

amit itt elmondtál azt neki is mond el így

jó látni hogy így törődsz a barátnőddel.

2012. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha megjegyzést merek tenni, pláne a vásárlására, akkor valami iszonyatosan megsértődik. De valami kegyetlen módon, nekem kell nekiállni kiengesztelni ami nagyon sok időbe kerül. Így hogy vezessem fel neki?
2012. febr. 8. 12:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
és te tényleg egy ilyen ostoba libával akarod élni az életed?
2012. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a kiscsaj? Szakmai képesítést? Esze semmi, dugd meg jól!
2012. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sikeres volt az önbizalom dopping! Megtudhatom , hogy ekkora mértékű egoizmust mivel értél el? Ismerek 1-2 embert akin segítenék :)
2012. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
24 éves. Nem szeretném elszomorítani őt... de így elég nehéz lesz. Főiskolán lesz alapfokú képesítése.
2012. febr. 8. 12:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Folyamatos támogatással, tanácsokkal... Elég hosszú lenne így leírni, mert több éven keresztül csináltam. De megéri boldognak látni :) Mondjuk, ehhez az is kell, hogy szeress az emberekkel foglalkozni, úgy biztos sikert érhetsz el az ismerőseidnél. :)
2012. febr. 8. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!