Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám el a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el a barátnőmnek, hogy nem szeretnék távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja vagyunk együtt, de nagyon messze lakunk egymástól, és nekem ez így nem tetszik, hogy alig találkozunk. Hogy mondjam el neki, hogy vége (úgy hogy neki ne essen annyira rosszul)?
2009. szept. 14. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pontosan így: nem szeretnék távkapcsolatot. a többit levágja.

"kaszárnyából írok én egy levelet, kisangyalom nem b*szok én eleget."

2009. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne kertelj, feketen-feheren mondd meg, ugysem lehet azt annelkul h ne bantanad meg
2009. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nekem is van távkapcsolatom..előre kell letisztázni,h bírtok távkapcsit-e!!! mi 7végenként találkozni szoktunk,mivel párom vidéken egyetemen tanul. párom és én kibírunk,szeretünk egymást!

Hát megmondod neki, h neked nem menne távkapcsolat..stb!akárhogy fájni fog neki..de ha ennyire szereted őt akkor mi értelme szakítani vele..

2009. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakítani nem lehet úgy, hogy legalább az egyik fél ne érezné magát egy kicsit megbántva.
2009. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de már ne is haragudj akk minek jöttél vele össze ? h ha nem akarsz táv kapcsolatot? ha tudtad ezt magadról h ugyse birnád akk minek bántod meg ? eleve nem kellett vna összejönni h ha tudod h nem bírnád azt nem kéne most ieneken törnöd a fejed
2009. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!