Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már a "Mastodynon"...

Segített már a "Mastodynon" homeopátiás csepp? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Esetleg kombinálhatom a cickafarkfű-málnalevéltea pé.ig,utánna palástfűtea keverékkel?
2009. jún. 4. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kedves gyógyszerész fiatalember mesélte, hogy szinte ők is lemondtak már a babaáldásról. Túl voltak Closti kúrán és hiába érett tüsző is, nem sikerült.

A Mastodynon cseppet szedte a párja az előírás szerint 2x30 csepp és második hónapban sikerült teherbe esnie. Ősszel születik a baba.

2009. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,én csak kérdező lennék:ilyen cseppet csak vényre lehet kapni?köszi
2009. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem vényre írták,így került 6500,-ftba a 3 havi adag,de én úgy hallottam,hogy recept nélkül is lehet kapni.Szerintem kérdezz rá a gyógyszertárban vagy a dokidná.
2009. jún. 4. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást,remélem sikerül nekem is,már 1,5 éve próbálkozunk,2 clostis hónapon is túl vagyok.
2009. jún. 4. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a 2. hónapban sikerült majdnem 2 év után. Closty+Mastodynon cseppeket szedtem. De ittam teákat is, cickafark+palástifüvet!

Sok szerencsét!

2009. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!