Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megijesztettek itt az oldalon!...

Megijesztettek itt az oldalon! Második clostis hónapban vagyok és iszom a cickafarkteát is. Túlstimuláció felléphet?

Figyelt kérdés
Valaki azt írta az egyik kérdésnél, hogy nem szabad. Neki az orvos mondta. Mondjuk én nem kérdeztem meg a dokim, mert gondoltam, hogy a gyógyteától nem lehet gond. Szerdán voltam a ciklusom 10-ik napján és akkor 15mm-es tüszőt látott a doki. Mit gondoltok rosszat tettem ezzel??
2009. jún. 5. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a clostys második hónapjában ittam a cickafarkteát és féltem hogy valami baj lesz, de a végén csak egy pozitív tesztel lettem gazdagabb szerencsére, meg egy kis cisztával ami azóta szépen felszívodott.Neked is kívánom mihamarabb a pozitív tesztet.

2009. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En palastfu teat vettem egy dobozzal sajnos a cickafark-rol nincs tapasztalatom. De a palastfunek a dobozara ra van irva, hogy kerjuk ne igya, ha barmilyen gyogyszeres kezeles vagy hormonpotlas alatt all teherbeeses celjabol vagy kerdezza ki orvosa velemenyet. Igaz en kulfoldon elek es lehet, hogy itt csak ovatossagbol irjak ra a dobozokra mert mar sajtos dobozon is lattam, hogy kerujuk ne egye ha varandos. :) Nem megijeszteni akarlak de en ezt olvastam. Pozitiv tesztet kivanok neked minel hamarabb!
2009. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Az elsőnek örülök, hogy van pozitiv példa is. Kicsit megnyugodtam. De a másodiknak is örülök, ráadásul megnevettettél a sajtos példával. Kiváncsi lennék miért nem ehetik kismamák. :) Merre élsz egyébként? Amit én vettem palástfűteát arra nincs ráírva. Mondjuk érdekes, mert kifejezetten jó elvileg a terhesség korai szakaszában, mert segít a beágyazódásban és vetélés ellen is jó. Ezt írja nagyon sok oldal, cikk. Lehet tényleg csak azért írják rá, hogy nehogy véletlenül beperelje a céget valaki egy vetélés után, mert külföldön azért az ilyen pereket könnyen megnyerik. :)
2009. jún. 5. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Angliaban elek. :) En is eppen erre gondoltam, hogy csak ovatossagbol irjak ra, hogy ha barmi gond lenne (fuggetlen a teatol vagy sem) nehogy bepereljek oket. Hiszen minden fele gygoygszerre ra van irva, hogy ha valaki babat var akkor ne szedje az orvosa tanacsa nelkul. Pedig igazan tobb mint felel nem jar veszelyel. Sajnos a sajtot nem lattam, csak a dobozat, de olyanra tudok tippelni mint nallunk a camembert. Ferjem azt nezegette, hogy milyen fajta (mert nem szereti a kecskesajtot) es akkor latta, hogy ra van irva a doboz hatujara, hogy kismamak nem ehetik. Mivel eppen varakozo allasponton vagyunk, meg csak jovoheten derul ki, hogy baba lesz vagy mensi igy nem vettuk meg. :) Vettunk helyette masik fajtat amin nem irt ilyet. Szerintem a tea miatt ne aggodj, ma mar mindennel elijeszik az embert. :) Tenleg nem allt szandekomban megijeszteni teged csak ugy hirtelen beugrott, hogy ezt olvastam a doboz hatujan. Remelem minel hamarabb sikerul nektek a baba! Pozitiv tesztet kivanok!!!
2009. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedves vagy!! Szorítok Neked a jövő héten! Majd írd ám meg, hogy mi az eredmény. Mióta probálkoztok a babával?
2009. jún. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!