Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rákszűrés eredményt van...

Rákszűrés eredményt van valaki aki nem szokta megkapni? Egyszer azt mondták ha baj van 3-nap múlva postázzák az eredményt. (ez 2009-ben volt)

Figyelt kérdés
Már 4-éve járok rákszűrésre,de sosem mondtak semmit és nem kaptam eredményt sem.Ha baj lenne valóban szólnának,vagy szólt volna már az orvos,látná a számító.gépben nem?
2012. febr. 19. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Még soha nem kaptam meg az eredményt én sem pedig legalább 6 éve járok szűrésre.

Ha baj lenne kapnál levelet hogy vissza kell menned.

2012. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,a válaszod.

Olvastam pár embernél más oldalon,hogy P2 lett az eredménye és elgondolkodtam,nekem semmit sem mondtak csak,hogy "kész vagyunk"

2012. febr. 19. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni az eredményért és beiratni a kiskönyvbe, mert nem tárolják az eredményt. Ha baj van, értesítenek, ezt tapasztalatból írom, de ha a kiskönyvedben 6 évvel ezelőtti szűrés eredmény van utolsónak feltüntetve, olyan, mintha 6 éve nem lettél volna rákszűrésen.(pedig voltál) Nyugodt légy, értesítenek, ha rossz az eredményed.
2012. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosom osztályvezető főorvos. Mindig azt mondta, hogy ha gond van akkor értesítenek, ha nem kapok levelet akkor minden rendben van. Ebben az esetben ha bemegyek munkaidőben az osztályra akkor odaadják az eredményt. Még egyszer sem mentem be érte.
2012. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ki van írva a rendelő ajtajára, hogy rossz eredmény esetén sem áll módjukban értesítést küldeni. Be kell menni a rendelésre, és odaadja a doki a papírt.
2012. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden esetben 2 hét múlva be kell telefonálni a dokinak, és szóban elmondja az eredményt. Nem értesítenek.
2012. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!