Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta leszakad a derekam,...

Napok óta leszakad a derekam, ma egy kicsit jobb, többször eszek, éhség érzet! Utánna meg reggel hányinger! Mentsruáciom késett is meg nagyon kevés volt(1nap)! Ugy érzem mintha fellennék fujodva! Lehet hogy babát várok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,könnyen lehet,főleg h cak ilyen mensid volt.Egyébként az én anyum pl. 2 hónapig rendesen mensizett velem,szóval tesztelj egyet hamar.Drukkolok!
2008. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Kb.egy hete csináltam egy tesztet de negativ!
2008. ápr. 8. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem 4 napot késett és ugyan olyan tüneteim voltak mint neked és sajnos ma meg is jött!!!!:( Remélem te szerencsésebb vagy!!!
2008. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.Régen volt már a múlt heti tesztelésed,azóta (ha babás vagy) több HCG termelődött a szervezetedben.Szorítok!
2008. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!