Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozott már valaki a...

Próbálkozott már valaki a barátcserje kapszulával? Ha igen, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

Babót szeretnénk. Ez még csak a negyedik próbálkozós hónapunk, de eddig még semmi. Azt hallottam, hogy ez a kapszula, az agyalapi mirigyet serkenti(sárgatest hormont termel), hogy könnyebb legyen a teherbeesés. Van aki szedte, és hamarosan jött a babó?

Előre is köszi...


2012. febr. 22. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első barátcserjés hónapban összejöttek az ikreim, igaz, akkor palástfüvet is ittam az ovu után. Nem tudom melyik segített inkább, de sikerült. A 4. próbálkozós hónapban voltunk amúgy, az első 2-ben semmi plusszt nem tettem,a 3.-ban ovutszteztem, a 4.-ben ovuteszt+barátcserje+palástfű.

Sok sikert, ha kérdésed van írj!

2012. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem a Zafir féle barátcserjét szedni, napi 2 szemet.


Ez előtt próbáltam méhésztől vett méhpempőt, E vitamint.

30 éves múltam, 7 hónapja várunk a babára, remélem, a barátcserje segít.

2012. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez az elso baràtcserjès honapom.Napi 2 szemet szedek,1 reggel-1 este. Kozben homèrozom is,làssam mi a helyzet.Sajnos rendszertelen a ciklusom,vagy mondhatom ugy,hogy rendszeresen hosszu.Igy soha nem tudtam mikor remènykedhetek,mikor van èrtelme tesztelni.Erre teljesen jo a homèrozès,igy làtom mikor volt pè-m,mikorra (nem) vàrhatom a mensim.Ebben a ciklusban a 20. napon volt,ez az èn hosszu ciklusaimnàl elfogadhato.Viszont,hogy a baràtcserjètol-e vagy amugy is lett volna,azt nem tudom.(Igaz,az elozo honapban is volt pè-em,mègsem sikerult) Azonban azt olvastam mindenhol,hogy a baràtcserje kapszulànak 3 honap kell,mire a jotèkony hatàsàt kifejti ès èszlelheto a vàltozàs.(Rendszertelen vèrzèsnèl pl.)

Tehàt,hogy 1.honapban az segitett-e nèhànyotoknak,vagy hogy biztatok benne,pozitiv hozzààllàs....ki tudja :)

A palàstfu tea viszont tènyleg nagyon jo,mindenfèle noi bajra,fehèrfolyàsra ittam,rendbe is tett ès mèg a ciklusom is normalizàlodott.Plussz jo gyomorfàjdalomra,tisztitja a bort,mèregtelenit.Nekem jot tett.De mindenki màs ès màs...

Mindenkinek szoritok baba-ugyben,remèlem nekem is osszejon (akàr màr ebben a honapban!:))!

2012. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok. Nekem is hosszúak a ciklusaim, az utolsó is 36 napos volt, előtte meg 35, pedig nem szokott ilyen hosszú lenni, csak amióta babát tervezünk.

Én már szedek elevitet, meg el kezdtem inni a cickafarkfű teát aztán majd iszom a palástot is, és majd kiderül. Remélem beválik ez a módszer. Kívánok nektek is mielőbbi babázást. Jajj olyan rossz ez a várakozás...

2012. febr. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!