Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok spermái alkalmatlanok ahhoz, hogy megtermékenyítsen titeket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Semmit nem tennék. Nyilván próbálnánk változtatni a helyzeten, de ha ez nem sikerülne akkor nyilván nem lenne gyerekünk.
2012. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
64%
Örökbefogadnánk egy babát.
2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Először "megemésztenénk a dolgot", aztán örökbefogadásban gondolkodnánk.
2012. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk pont így volt,azoospermia(nulla hímivarsejt a leadott mintában) a férjemnél,kevéske eséllyel herebiopsziából levett és érlelt hímivarsejtekkel próbálkoztunk lombikkal ,szám szerint nyolccal.


Ma már kétgyermekes örökbefogadó család vagyunk,boldogan és elégedetten...de nem szeretnék időben visszamenni a gyermekért folytatott küzdelemhez,nagyon kemény ,elkeseredett,kétségbeesett és gyötrelmes évek voltak.

2012. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Manka68 ***** válasza:
69%
Én biztosan nekifutnék a biopsziás lombiknak. Sokaknak sikerült már így. Persze nem egyszerű végigcsinálni, de mindent megpróbálnék, amit csak lehetséges, hogy legyen saját babánk.
2012. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is azoospermia áll fenn, de szerencsére nekünk elsőre sikerült a lombik biopsziából, májusban születik a fiunk.
2012. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Mit jelent az, hogy alkalmatlan? Kevés, deformált, lassan mozognak, vagy egyáltalán nincs? Azért az nem mindegy...


Férjemet 3 éve meddőnek nyilvánították, hosszú küzdelmes évek után lett egy gyönyörű kislányunk, aki most 1 éves. 3 hónapja pedig hoppp, spontán csodababánk fogant, úgyhogy nagyon boldogok vagyunk:)

2012. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Én nem bírnám ki,hogy ne szülhessen akármennyire is szeretem a páromat.Ismerve magamat én nem tudnék túllépni azon,hogy nem élhettem át ezt a csodát!

Azt hiszem a létező összes alternatívát megpróbálnám!Akár más férfi gyermekét is kihordanám,ha lenne rá lehetőség..

Nekem 2 gyerekem van és mindenem ez a 2 kis angyal!Örökbefogadást sokra tartom,nagyon becsülöm ezeket az embereket,de én azt hiszem nem tudnám végigcsinálni.

2012. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha még fiatal lennék, keresnék mást, de ha már 30-32 éves, megpróbálnám rábeszélni, hogy más spermájával termékenyítsenek meg. Csak legvégső esetben jöhetne szóba az örökbefogadás.
2012. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem azért választ valakit az ember társának, hogy tenyészbikaként használja, szóval az utolsóval nem értek egyet, aki azt írta, hogy "ha fiatal lennék, keresnék mást". Ezzel a hozzáállással amúgy is el van ítélve a kapcsolat, talán tényleg jobb a férfi szemszögéből, ha keresnél mást (hozzáteszem, veled is lehetne gond, akkor persze rosszul esne, ha emiatt "keresne mást").

Az orvostudomány sokat fejlődött, megpróbálnánk mindent, ami emberileg lehetséges, hogy saját babánk legyen, de ha nem lehet, az örökbefogadást választanánk. Nem tudom, hogy kihordanám-e más férfi babáját, csak a szülésért. Nem tudom, megfontolnánk. De egyetlen egy dolog fix: SOHA nem hagynám el a párom, hisz olya dologról beszélünk, amiről ő maga sem tehet. Abban a stádiumban, ahol az ember közös családot tervez, nem lehet kétséges a "jóban rosszban együtt". Ez alap!

2012. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!