Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magas prolaktin szint a...

A magas prolaktin szint a peteérést gátolja, a beágyazódást, vagy valami mást akadályoz? Miért nem lehet magas prolaktin szint mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
nekem peteérésem van (hőmérséklet alapján), bár az elmúlt hónapban kicsit kitolódott. ha nem szedek semmit, lehet azért belőle baba?
2009. jún. 6. 12:02
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem volt mikor magas volt a prolaktinom már rendben van azóta és van peteérsem is.
2009. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A magas prolaktinszintnél a szervezet azt gondolja,hogy terhes vagy és ez akadályozza a peteérést is részben,menzi az van és akadályozza a beágyazódást is!Én igy tudom,lehet más nem igy gondolja!De a húgomnak is magas volt,évekig nem is esett teherbe!

2009. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A prolaktin is csak egy hormon a sok közül.De mivel a hormonok szoros összefüggésben vannak egymással(serkentik vagy gátolják egymás működését),így valószínű egy egy sor hormonváltozást okoz.Aminek a következménye h nem tökéletes a peteérés,vagy elmarad a tüszőrepedés.A petesejt benne marad a tüszőben és cisztává alakul.Ha ez több hónapon át így megy,akkor lesz a policiszta.
2009. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!