Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan hogyis van ez? PCOS+IR

Pontosan hogyis van ez? PCOS+IR

Figyelt kérdés

Rosszak a hormonok, mármiknt az arány, policisztás a petefészek, petevezető átjárható, stimu closti merional nem használ vagy tul stimulál.Mercformint kaptam. Hogy is van ez? Ez rendbe teszi a hormonokat és akor spontán jöna baba mert meggyógyulok?

nem értem hogyan lesz jó a hormon a cukorgyógyszertől.


2012. febr. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom.

Ebből meggyógyulni nem lehet, csak szinten lehet tartani.

A pco ha jól tudom a másodfokú cukorbetegség úgymond mellékhatása.

Én is kaptam merckformint napi 1000 mg-ot szedtem, kaptam closty-t, 2-szer volt hsg-m, és volt egy injekció kúrám is. nem használt egyik sem és utána jött a drilling műtét.

és eddig még a baba sem sikerült. Most ott tartok megint hogy nem akar magától megjönni. :(

neked mikor terült ki ez a betegség?

2012. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is PCORs és IRes vagyok. Merckformin,D-vitamin,Womens krém(én sem hittem benne először,azt hittem átvágtak a krémmel). És tt szuszog a kis 4 hónaposom :) Kitartás nektek,jönni fog.
2012. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rossz hormonokat maga az inzulinrezisztencia okozza. Amint helyreállt az IR, rendeződnek a hormonok is, és jön a baba. Meggyógyulni ebből nem lehet, csak javítani és utána szinten tartani. Tehát a diéta életed végéig szükséges. Éppen ezért ez nem "csak" diéta, hanem egy teljes életmódváltás.
2012. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Heni, neked írom, hogy amíg nincsenek rendben az értékeid, addig felesleges bármilyen stimuláció, mert nem tapad meg a magas inzulintól a baba. Vagy ha mégis, akkor pedig esélyes a korai vetélés. Én kétszer lombikoztam úgy, hogy nem is tudtam, hogy IR-em van. Első nem sikerült, másodikat 5. hetesen elvetéltem. Utólag kiderült, hogy olyan rosszak voltak az értékeim, hogy esélyem sem volt a teherbe esésre, csakhát ezt nem nézték meg előtte a meddőségiben.
2012. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Most utoljára január elején voltam hormonvérvételen. Ide a Kaáliból küldtek. Az összes értékem a referencia értékeke között van, így tehát jó,csak összevetve az egészet úgy meg nem igazán jó. De az elmúlt egy év alatt azért sokat változtak az eredményeim, jó irányba.

Csak sajnos azóta meg nem tudtunk még visszamenni a meddőségibe, mert még nem jött meg január 6.-án volt meg utoljára. Ha megjön akkor kell időpontot kérnem összeférhetetlenség vizsgálatra.

2012. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heni, ja így már értem. :) Azt hittem, még csak mostanában derült ki. Hogy állnak most az értékeid? Privibe is megírhatod, hogy ne offoljuk szét a kérdést.
2012. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!