Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi is a helyzet?...

Most akkor mi is a helyzet? Van baba, vagy nincs baba?

Figyelt kérdés

Augusztus 6.án volt missed ab.om. Azóta a következő képen alakult a ciklusom: 2011: szeptember 3-8 ,szeptember 29 október 6ig, október 29től novermer 2ig, december 2től 6ig, december 29-től január 3ig, január 23-tól 27ig. azóta semmi.

Testhőm állandóan 37, és nagyon kívánós vagyok, de ez eddig is megvolt. Sajnos előző terhességemnél sem volt semmi tünet, sem hányinger, sem mellfeszülés, szóval most sem tudom ezt eldönteni. Már csináltam 3 tesztet: 3 nappal ezelőtt 2-őt is, és ma reggel is egyet, de negatív. Csak akkor meg azt nem értem, hogy miért nem jött meg? 28 napos a ciklusom. Tippek?


2012. febr. 24. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
talán orvoshoz kéne menni !!!
2012. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is orvoshoz kellene menned, főleg ha a tesztek negatívot mutatnak......

Sajnálom ami veled történt :( (Sajnos én is átéltem csak én novemberben....)


KITARTÁST kívánok!

2012. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
De még nincs is nagy késés....hiszen január végéig megvolt, most meg február van még csak....3 teszt is negatív. Feltehetőleg nincs baba..de majd meglátod, tesztelsz megint három nap múlva, ha még mindig nem jön meg.
2012. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
4 nap késés, még nem biztos, hogy baba. De az is lehet, hogy baba. Én szerintem még korai lenne a nődoki. Egy hét késés után talán. Tesztelj holnap, vagy holnap utám megint.
2012. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár nap késés bármikor belefér. Ha még ma is negatívat teszteltél, akkor valószínűleg nem terhesség, csak késik. Ha továbbra sem jön meg, ismételd a tesztelést.
2012. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az általad megadott ciklusok között csak egy volt pontosan 28 napos, úgyhogy ne aggódj, lehet, hogy még nem is késik, abból kiindulva, hogy volt már 35 naposod is (okt. 29- dec.2).

Az utolsó mensid meg 34 nappal ezelőtt volt, szóval akár még bele is férhet, és majd csak pár nap múlva lesz pozitív a teszt....

Remélem, "csak" erről van szó.

2012. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma sincs semmi, mármint még nem jött meg. Azonban észre vettem hogy a hátamon néhány barna folt jelent meg- májfolt? vagy valami gombás fertőzés? - ami utoljára az előző terhességemnél jelent meg .Nem akarom nagyon beleélni magam, de nagyon remélem hogy ez biztató jel és babás vagyok:) Drukkoljatok nekem
2012. febr. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!