Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óramű pontosságú ciklus...

Óramű pontosságú ciklus mellett elképzelhető, hogy PCOS vagy IR vagyok?

Figyelt kérdés
Minden ciklusom 25 napos, és - hőgörbe és ovuteszt alapján - van peteérés és tüszőrepedés is, mégsem jön a baba. Ilyen szabályos ciklus mellett elmenjek endokrinológushoz, vagy máshol keressem az okot?
2012. febr. 26. 08:10
 1/7 Manka68 ***** válasza:
Nekem szabályos 28 napos ciklus és rendszeres peteérés mellett van pajzsmirigy alulműködésem, és IR-em. Mindenképpen érdemes megcsináltatni ezt a vizsgálatot, mert az IR a beágyazódást is megakadályozhatja rendszeres peteérés mellett.
2012. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, azt hiszem akkor megcsináltatom. Endokrinológushoz a háziorvos, vagy a nőgyógyász küld, vagy keressek egyet a neten és simán jelentkezzek be? Tudsz nekem esetleg ajánlani valait Budapesten?
2012. febr. 26. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem mióta nem jön a baba?

Több ismerősö van,aki sokat várt rá és nem volt se IR-es sem pedig PCOS! (minden eredményük jó volt,ezeket is néznék) A pcos betegeknek elég sok erre jellemző tünetük van.

Én első körben inkább a párodat küldeném el sperma vizsgálatra.Lehet nála van a gond!Akkor hiába vizsgálnak téged.

Nőgyógyász csinálta nekem a 3. és 21.napi vérvételt,abból a hormon eredmények látszani fognak.

Ja,és én mielőtt tovább lépnétek megcsináltatnám a petevezeték átjárhatóságit.Nekem is volt,nem fáj pusztán kellemetlennek mondanám!

sok sikert!

2012. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

1 éve nem jön a baba, de nem akarunk többet várni vizsgálatok nélkül.

A párom volt már spermavizsgálaton, és nála minden rendben van.

Ha a vérvizsgálatom jó lesz, akkor lehet, hogy én is az átjárhatóságit teszem következőnek, hátha "csak" mechanikus okok vannak...

Hallotatok olyat esetleg, hogy a kiskatonák el sem jutnak oda ahova kell, mert a nő ellenanyagot termel? Ezt hol lehet megnézetni esetleg?

2012. febr. 26. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász végzi ezt is,én úgy tudom.Miután együtt voltatok a pároddal utána vesznek tőled kenetet és úgy vizsgálják.Nekem egy ismerősöm mesélte,tehát csak az alapján mondom,amit tőle hallottam.Sok sikert!
2012. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 26. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem IR-em van, szabályos 28 napos ciklussal, pé-vel és normál testsúllyal.
2012. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!