Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermium vizsgálatra készülünk...

Spermium vizsgálatra készülünk!? Érdekelne hogy működik a dolog? A nőgyógyászom mondta, hogy a következő lépésnek ennek kellene lennie!

Figyelt kérdés
Azt tudom hova kell menni, jelentkezés is rendben, de utána hogyan tovább? A párom nagyon nem akarja - második gyerek - de közben belátja, hogy menni kell, csak hát férfiből van és nem könnyen szánja rá magát. Lehetséges olyan, hogy itthonról visszük a mintát, vagy azt csak ott lehet "kicsalogatni"? Szeretném tudni ezeket előre, nehogy csak nézzenek rám a keresztkérdéseimmel!
2009. jún. 7. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia mi az OGYEIben csináltattuk.

Szerintem az a jó, ha ott adjátok le, mert akkor a legfrissebb. Amikor mi voltunk, több pasi jött kis pohárral, tehát mi voltunk az egyetlenek, akik ott produkáltak. Mondjuk a férjem azt mondta, eléggé kiábrándító volt, fehérre csempézett kis szoba, egy ócska szék és egy mosdó... De hát a frissesség érdekében mindent! XD

2009. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! Legalább tudok azzal is érvelni, hogy ha nagyon nem megy neki ott, akkor vigyük itthonról. Még az érdekelne, hogy eredmény mennyi idő múlva lesz!
2009. jún. 7. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk otthonról kelett mintát vinni,és hónal alatt tartottam mig benem hivtak. kint ültünk a váróba érkezési sorrendben mentünk be , az anyganak nemszabad 1 oránál többnek lennie.és csak annyi hogy bementek leadjátok felirja a nevet és mehettek visza a váróba kb30 perc és kész az eredmény. és akkor visszahivmegint érkezési sorrendben és akkor megmondja az eredményt és megnézhetitek a kisfiukat
2009. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszwem, mi már másnap betelefonálhattunk. A leletet meg odaadták az orvosomnak, de be is lehetett volna érte menni.


Sőt, a kórházban, mikor az inszemre vártunk, voltak ott spermavizsgálatos pasik, nekik kis várakozás után meg is mondták az eredményt. De lehet, hogy rosszul emlékszem, akkor annyira máshol járt az agyam...


Mihamarabbi babásodást kívánok neked! :)

2009. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia nálunk is be lehet vinni fél ora alatt kell beérni vele, adnak elötte steril kis tartályt mikor az idöpontot adják, de ha nem kérsz , nem adnak, azt hiszik hogy majd ott.. ugyhogy kérjetek.. és másnapra kész az eredmény. ird majd mi lett.
2009. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Mi vidékiek vagyunk!Gyogyszertárból vettünk steril tégelyt.Másik városba kellet vinni az anyagot.Nekem 3órát mondtak,hogy ne haladja meg mire oda ér.Szerintem ez a"könnyebb" út.
2009. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, jövő hét szerdára kaptunk időpontot és fél óra múlva meglesz az eredmény! Ó ha én ezt tudom, már két, lehet hogy három hónapja megcsináltattuk volna!
2009. jún. 8. 11:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta! Ahogy gondoltam a párommal minden rendben, mennyiség, minőség ... - most jöhet nekem a petevezeték vizsgálat!
2009. jún. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!