Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok, ma...

34 hetes terhes vagyok, ma voltam védőnőnél. Semmi kül nem volt, vérnyomás súly mérés. Nőgyógyászom nincs, mármint nem fogadott. Nem kéne valamelyiknek valamilyen vizsgálatra küldenie?

Figyelt kérdés
A védőnőt 2 hetente rendszeresen látogatom, a nőgyógyászt már rég nem láttam, azt mondta a védőnő ő majd szól ha menni kell valamilyen vizsgálatra. De nem szólt :( Legközelebb 36 hetesen megyek, addig nincs semmi vizsgálat?
2008. jún. 10. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
36 hetesen van a kötelező uh. ott azért nézzenek egy méhszájat is, illetve kenetet is kellene venni, hogy nincs-e baktérium, fertőzés a hüvelyben! A védőnőd rendszeresen nézi a vizeletedet?
2008. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában minden hónapban kell járni terhesgondozásra, illetve megvan, hogy melyik hetekben vannak a kötelező vizsgálatok (UH, vér, vizelet, stb.)A terhesség vége felé gyakrabban, az utolsó hónapban viszont már hetente kell járni szülész-nőgyógyászhoz, mert vizsgálják a méhet, a méhszájat, a magzatvizet, a babócát. Jó lenne lassan egy szülészt keresned.
2008. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 36 hetesen kell menni orvoshoz mert akkor vesznek CX kenetet. És nekem akkor volt vizelet és vérvétel (CRP).
2008. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!